1. ?.
  projenin mimarı:'' öyle bir cami yapacağız ki 6 kubbeli olacak ve yapılmış en büyük camilerden biri olacak. istanbulun büyük kısmı görebilecek''

  bu zihniyetin gözümde istanbul'da altın kaplama bmw leri ile gezen araplardan farkı yoktur gözümde. öylesine gösteriş budalalarıdır.
  o bölgede en az 5-6 cami olduğunu biliyorum, ve neden birde böyle bir şey yapılması gerektiğini hala anlamış durumda değilim.

  Çamlıca'ya her yerden görünecek cami yaptırmak isteyen, Mekke'deki Kâbe'ye baksın. Kâbe'yi yanına yaklaşana kadar göremezsin. Şehrin en çukur yerindedir. Neden ? Çünkü orası bir tevazu alanı... Aşağı indikce ruhen yükselmek amaçlanmıstır.

  kısaca islam ve müslüman arasındaki makas giderek açılıyor.
  1 -2 ... john lennon reyiz
 2. 1.
  bi sürü cami var kardeşim bi yenisini yapmak niye? bunlara bi yenisini eklemek yerine, hali hazırdaki camilere gidenlerin sayısı arttırılmaya çalışılsın daha hayırlı bi iş olur...
  ... shawcross
 3. 2.
  tamamen müslümanlık dışı bir düşünce etrafta o kadar ihtiyaç sahibi insan varken biz gösteriş yapalım.
  onun yerine devasa bir kütüphane yapsalar çok daha faydalı olur zaten her adım başı cami var. büyük cami olsa ne değişicek sanki cami büyük diye herkes camiye koşucak gerçi kütüphaneye "hiç" koşmazlar ama yinede kütüphane daha az olduğu için daha mantıklı olurdu.
  2 ... 1865