bugün

polislerin arkasından gitmeleri pek ironik olmuştur. ellerindeki sopalarda dikkat çekmiştir. camiye sopa ile giden ilk ibne evlatlarıdır ayrıca gidenler. tabi cidden namaza gidiyorlarsa.
vatn savaşa girse ilk olarak nerden nasıl kaçarım derdine düşecek babasının daha kim olduğu belli olmayan şeref yoksunlarıdır. gerçekten buluşma şansımız varsa buluşalım. bakalım sanal erkeklik yüreğiniz anadolu çocuğunun karşısında da dimdik duracak mı? çok gördüm sizin gibileri. önce efelenir sonra köpek gibi yalvarırsınız...
bunlar camiye giden insanlar değildir.
camiye sopayla mı giriliyor sorusunu sordurur illa ki biz. hangi cami bu söyleyin biz de sopamızı alalım gidelim. bize de küfür edecekler mi görelim.
ister camiye gitsin ister gitmesin o insanlar, ama bu karılı kızlı amına koduğumun evlatlarının öyle küfretmesi oturduğum yerden deli etmeye yetmiştir beni. o küfredilenlerin yerinde olsaydım da o bağıran kadınların yanındaki erkek müsvettelerine karın daha iyi bağırıyor sen sus diyebilseydim. keşke.
ayar yedikçe başka başlıklarda sıkılan palavra...

burdan kürtçü cemaat itlerinin nası 5 para etmez sefiller olduğunu anlıyoruz.
yok oyle bir halk.

ulan dalyarak. o camiye gidiyor dediklerin gundogduda ellerinde civili sopalarla, bicaklarla, taslarla kovaladi savunmasizlari. ara sokaklarda polisin yakaladigi eylemcilere saldirdi. ha sizde ibadet adam dovmekse eyvallah camiye gidiyorlardi.
bir kaç kişinin ayıbını tüm izmire mâl etmek yanlıştır.
http://1.bp.blogspot.com/...0/canakkale_sehitleri.jpg
biz bu küfür edenleri çanakkalede denize dökmüştük ancak yine gelmiş piçler.
bir de şu açıdan bakalım,

(bkz: camiye giden izmir halkına küfür eden kişiler)

neden sadece iki kişi izmir halkı oluyor da ''camiye giden'' kalabalık izmir halkı olmuyor? izmir, cumhuriyetin simgesi olduğu için kaldıramıyor işte bazı oçlar.
doğru olma ihtimalinde bugün bile 50 yıl öncesinin arkasına sığınan, camiler samanlık yapıldı gibi argümanlarla hala mağdur edebiyatı yapmaya devam garabetlerin arkasına alacakları bir yeni daha din karşıtı gösterilmeye çalışılan hedef görüntülerdir.

bu ülkenin insanları zübük gibileri çok sevdi ve sevecektir. bakınız daha bi kaç gün önce taksim meydanına opera binası yapmaktan bahseden başbakan bugün yenemediği nefsinin bütün hıncını yeni bir kutuplaşma söylemiyle aynı gerginlikleri bu defa taksime cami yaptırmaktan bahse konu ederek evinde sesini çıkaramayan cenah'ı yanına çekmenin son gayretleri içindedir.

işte bu video ve din minvalli bütün bu ve benzeri edimler 28 şubat ağlaklığı yaşayan kimselerin ekmeğine yağ sürmektedir.
yanlis adlandirilmis videodur... elinde sopalarla polisin arkasindan yuruyen ve protestoculara saldirmak uzere giden akp destekcileridir videodakiler.

yanlis yazilan, adlandirilan videolar, haberler akp destekcilerini daha da kiskirtmaktan baska bir sey degildir.

sonucta hangi musluman diger musluman'a namaza gidiyor diye bagirir ki?
elde sopa ile nasıl bir ibadet anlayışıdır bilinmez. dine imana küfreden izmir halkı tabi ki yanlış yapmıştır.
elindeki sopalarla namaz kılmak moda demekki bayadır uzak kaldık değişmis sitil.
videoyu birkaç kez izledim ve onların ne olduklarını gerçekten anlayamadım!

ama o minareye, secdeye ve dine küfür eden amcık ağızlıyı merak ettim! neden her anlayamadığına allah kitap diye küfür ediyor bu sikik? bunu camiye mi bırakmışlar acaba zamanında orospu çocuğu diye...