bugün

inanç cinsel seçimlere odaklı değildir.
ancak dostumuz, kendi tatmini açısından keyifli saatler geçireceği şüphesiz. düşünün gaysiniz ve camiye gidiyorsunuz, ibadet gereği cemaatin eğilmesi * gay arkadaşımızın fantazilerine bile aşırı gelen sahneler oluşturur.
domalan yüzlerce kişi. tabii bu arkadaşımız aktif ise hoştur.
pasif ise kendinin domalmasını izleyen yüzlerce insan. yine hoştur.

g=gay arkadaşımız, t=tanrı

g- tanrım, yanlış anlama, dua bilmiyorum. sadece çok azgınım
t= ey! kulum, sen ki benimle dalga mı geçirsen ? *
g= estağfurullah! kızıyorum ama.. *
t= ulan! ibine, seni cehennemde zebanilere tek tek siktireceğim.
g= taaaanrımm, bu söylediklerimin hepsi yalannn *
t= bana bir gülüyorsun ya, hani tanrım diyorsun ya, hani geliyorsun ya ibadethanemeeeeeeee,
sen bana aldırma gel, duaya ne gerek var gel, sen benim sevgili kullumsun gel *
g= iç ses: *
t= lan salak! tanrı her şeyi duyar ve her yerdedir. yine geleceğin kucak yine benim kucak!
g= vallaha mı diyonn.. *
(bkz: islam ın hoşgörü dini olması)
herkes gibi dinini yaşamak isteyen insandır. bazı insanlar gayleri sürekli 7/24 cinsellik düşünen, duygudan yoksun, sapkın hatta akp tayfası tarafından tanımlandığı şekilde hastalıklı olarak görmektedirler. gerçi ilk dediğim bir parça doğrudur eşcinsel insanların büyük bölümü sırf farklı bir cinsellik için bu yola gidebiliyorlar. ama öyle bir azınlık var ki gerçekten bu şekilde mutlu oldukları için eşcinseldirler. yani sonuçta kimse bu insanları bunun için zorlamamıştır. günah kısmına gelince ise, bugün dünyada günaha karışmamış çok az insan vardır. eline attığın her şey günah. örnek vermek gerekirse oynadığın şans oyunlarının hepsi büyük günahlardan haram, sonra internetten izlediğin filmlerin, indirdiğin lisanssız programların vs hepsi kul hakkı yemek vs vs. hal böyle olunca ortada bir günah varsa bunun derecesini ve yapılması gerekeni olması gerektiği allah belirlesin. aksi takdirde siz de en büyük günahlardan birini işlemiş oluyorsunuz.

peşin edit: bunları yazmak için gay olmaya gerek yok, sadece bir parça akıl yeterli oluyor.
san fransisco'da oldukca fazla rastlanilabilen ki$idir. hatta bunlarin, kendilerine ozel camiisi de var. bir kere gitmek zorunda kaldim, sirtimi duvara verip namaz kildim. n'olur n'olmaz. i$i saglama almakta faide var.
herkesin tuttuğu kendine dedirten olaydır. günahkar olmak kimsenin camiye gitmesine ve ibadet etmesine engel değildir. bu zat gay de olabilir, hırsız da. sonuçta herkes (bana göre) Allah'ın kullarıdır.
lud kavmini bilmeyen eşcinseldir.
eşcinsel olarak doğmayı o kişi seçmemiştir. insan hormonlarını kontrol edebilen bir varlık değildir. ve eğer islam hoşgörülü bir din ise, o insan eşcinsel yapıdan yargılanmayacaktır zaten.

tanrı adam yakmaya yer aramıyorsa iş değişir.
Normal olmalıdır, gitmek isterse, gitmelidir.. insanları cinsel seçimleriyle ayırdığımız bir yana, cami gibi ibadet etmek için kullanılan yerlerin, bir kara listesi oluşturulması anlamına gelir, camiye gitmek için sınıflara ayrılması insanların. zengin insanlara özel, localarıyla yakında hizmetinizde reklamları beklemek hiç şaşırtmaz.
Cami herkese açık bir mekan olduğu için kınanmaması gereken insandır.
abdestini alır. namazını kılar. duasını eder. çıkar , evine gider. ondan sonraki davranışlarının sorumluluğu yine kendisine aittir. ama niye camiye geldi diye kimse eleştiremez, hatta muhtemelen cemaatin çoğu gay olduğunu bile farketmeyecektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.