bugün

gereksiz yere havlamaktır. ulan girmesinler de ölsünler mi. hem ne olur lan temizlersiniz ne olacak. adamın canını sıkmayın.

edit: allahını seven eksilemesin. ben diceğimi dedim. hadi bakalım eksileyin yiyosa.
eylemcileri karalamak için bir tarafını yırtma eylemidir.
Cami kirlenecek diye düşünüp, bağırıp çağırmaktır.
fotoğraflarınıda yayınlayacam diye yaygara yapmıştı ne oldu? fısssss!
haklı bir yaygaradır.
1. ortada düşmandan kaçış yok. bu yüzden "ölseler miydi ha? :((" demek abes kaçıyor.
2. hadi ayakkabıyla girdin, sonradan çıkaramaz mısın?
3. belki camiye hiç gitmeyenler bilemez ama biz oraya alnımızı, yüzümüzü koyuyoruz. temizlenmesi var bir de o halıların. cami yarın temizlik için para toplayınca da dalga geçmeyeceksin, 2 gram beyninle eleştirmeyeceksin o zaman!
haksız bir yaygaradır.

1. ortada ölümüne saldıran bir polis var hala ne düşmanı diyolar.
2. ayakkabıyla girdin lan millet ölümle cebelleşiyo orda ayakkabı en son düşünülecek şey.
3. pardon en son düşünülecek olan sizin alın ve yüzünüz. cami zaten her hafta para topluyo neyin kafasını yaşıyon lan.
4. eehehehe
ulan her sabah gezi parkını temizliyorsun da, milletin ibadet ettiği yeri neden işini bitirdikten sonra temizlemiyorsun? demezler mi amk.

e tabi ulan, o camiye belki de adam hayatında bir daha adımını atmayacak temizlemez elbet ama gezi parkına sevgilisini götürüp çatır çutur öpecek ya temizler.

edit: sorun aslında bir ayakkabıyla girmek veya bir halının kirlenmesi olmamalı. asıl sorun her gün gezi parkını temizleyenler neden bir ibadethaneyi işlerini bitirdikten sonra bir el atıp temizlemiyorlar. ister bu kilise olsun, ister sinagog, ister cemevi. saygısızlıktır bu.
bir çaresizlik göstergesidir.

ne kötü bir durumdur içine düştükleri, suratlarını ekranda gördükçe üzülüyorum. tükürdüğünü yalamamak adına sıçtığını sıvazlamaktan başka bir şey yapmayan bir adamlar olmak yeni şeyler yaratıp kendini haklı göstermek. polise şiddeti oynadı olmadı, camiyi kullandı olmadı, yeni şeyler geliştirdi olmadı sokağa insan dökmeye çalıştı halk yemedi.

hele medyada dönenlere baktıkça yeni ne yapacak diye düşünüyorum sadece. ne uyduracak nasıl bir çıkar yol arayacak diye düşünüyorum ama her aklı selim insan gibi bu şekilde düzgün bir çıkar yok için insan olmanın eşit olmanın gerektiğini düşünüyorum ama bunu yapabilirler mi? yok ya diyorum olmaz bunlardan.
cumhuriyetin kurulma asamasinda ve kurulduktan sonra, din simsarlari yobazlarin 'din elden gidiyor' cigirtkanliginin modern hali bu yaygaralar.

cami allahin evi ise oraya sıgınanlara el kalkmaz, saldirilmaz. tum dinlerde boyledir. caresizler allaha sıgınır.

ve caminin kutsallıgı ayakkabi ile girilmekle yerle bir olmaz.

hem ayrica halilarinin yikanmasi gerektigini de unutmamak lazim. en son sultan ahmet camisine gittigimdeki ayak kokusu hala genzimi yakiyor.

temizlik imandan gelirdi degil mi?
din tacirlerinin söylemidir.

(#20207119)
saçmadır, paragöz cenabetler giriyor da ayakkabı mı girmeyecek?
ırak,filistin,afganistanda camide müslümanların ırzına geçerlerken sesleri çıkmazken polisin zulmünden kaçıp camiye ayakkabıyla giren eylemcilere kan kusup gerekirse sokaklara dökülüp iç savaş çıkartmayı göze alan sözde müslümanlar.
(bkz: ben senin ananın evine ayakkabı ile girsem iyi mi)
Kafasına gaz bombası yememiş insanların çıkardığı bir laf kalabalığı .Kafana çelikten bir gaz bombası gelsinde takla aça aça kaçarsın .
Kuranda bununla ilgili açık bir sey geçmez.

Ama o yaygarayi koparanların devlet malı yemesi, terazinin kefesini adaletsizce kullanmaları açık ve net belli edilmiştir.

ÖZETLE camiye ayakkabıyla girersen değil halka zulüm yapıp bölersen haksizliga fitne fesada sebep olursan kul hakkına girersin.
Hakkım haram olsun. Hadi gel benden helallik al da Allah'ın affina oyle nail ol yaygaraci.
caminin asıl işlevini bilmeyen gereksiz din tacirlerinin kopardığı yaygaradır. bunlar sözde müslümandırlar her mitinglerinde en alakasız konuyu bile dinle bağlayıp kafasının içinde beyin taşımadığına artık iman ettiğim kuru kalabalıklara bakın nasılda islam düşmanlığı yapmışlar dedirtir sonra giderler allah faiz yemek bana ve peygambere savaş açmaktır dediği halde kalkınma bankaları açar bosnaya gazzeye gidecek diye topladıkları paraları alman bankalarında faiziyle yerler.

mesele neymiş camiye ayakkabıyla girilmiş. camiye hiçbir şart ve zaruret altında dahi ayakkabıyla girmek haramdır diye kuran da mı yazıyor acaba? islam aşığı olduğunu söyleyen mezheplerine dahi ehl-i sünnet vel cemaat diyen ama aslında ne sahabeyle ne de dinle alakası olmayan topluluk soruyorum size peygamber mescidinin işlevi nedir?

1. iBADET YERidir
2. EĞiTiM-ÖĞRETiM YERidir
3. DiPLOMATiK MÜNASEBETLERiN SÜRDÜRÜLDÜĞÜ YERdir
4. HUKUKÎ MESELELERiN ÇÖZÜME KAVUŞTURULDUĞU YERdir
5. SOSYAL BÜTÜNLÜĞÜN SAĞLANDIĞI YERdir
6. EDEBÎ YARIŞMALARIN YAPILDIĞI YERdir
7. MiSAFiRHANEdir
8. HASTAHANEdir

abdestli kapitalizmi resmi ve meşru dini ilan eden akepe ve yaratmaya çalıştığı fetocu-cemaatçi-amerikancı nesli camiilerin işlevini körelttiler halk dinle kandırılsın daha çok cami daha çok sevaptır diye beyni yıkansın sonra yandaş inşaatçı firmalar gelsin camiyi minareyi diksin gitsin. islamı peygamber mescidini yardımlaşmayı hoşgörüyü tasavvuf ilmini kardeşliği yüce zatları uluları bilmeyen öğrenmeyen ve öğretmeyen bir islamı nesilden ne beklenebilir ki? bunların bütün bir islami külliyatı sadece 5 vakit namazdan oluşur ama namazda edilen duanın manasını dahi anlatmazlar insanlara. sonrada bakın camiye ayakkabıyla girmişler denildimi gerici kalabalıkları köpek gibi köpürtürler. yahu mübarek yaralı bir insanın zor şartlar altındayken ayakkabısını çıkartıp öyle tedavi olmasını beklemek nasıl bir anlayıştır lan?
baknız durmak yok yola devam .

bir zamanlar cami kapatan zihniyete oy yok bu ülkede .

bir zamanlar baş örtülü kızları okullardan yaka paça atanlara ve buna seyirci kalanlara oy yok bu ülkede .

atatürkün sandıklarının altında böcek gibi ezilişinizi görmek bizlere adeta neşe kaynağı oluyor neşe .

atatürk ün zeki dediği türk milletine aptal diyenlere koyun diyenlere oy yok ulan bu ülkede kemalistler miş ulan kanına idrar karışmış müptezel atatürk dediğin zat bu milleti yerlere göklere sığdıramıyordu du sen bir kemalist olarak nasıl bu millete hakaret edip sövebiliyorsun heh ?

kanı bozuk ciğersiz varlıklar sizi .

yokmu lan bi tane kemalist atasının getirdiği seçme ve seçilme hakkı nedir ne işe yarar bi izah etsin ya etsinde ortalık bi şenlensin yokmu len bi tane besemeleyle anasından süt emmiş kemalist heh ?

nerdesiniz hangi deliğe girdiniz hangi meyhanedesiniz ulen bi izah edin bakim şu seçme ve seçilme hakkını ne biçim atatürk cüsünüz lan siz dönek dürzüler .

gazi kemal uşağınızmıydı len sizin sizi denize dökecez denize .

atanızın getirdiği sandıklara sokacaz sizi .

yokmu len erkek g.t nüz yiyosa bir tane daha baş örtülüyü okuldan kovsanıza şerefsiz itler itlere hakaret oldu bu kusura bakmasınlar artık denilesi durumdur efem .

kanı ciğeri 1 dolar etmez şahsiyetsiz kancıklar .
olaya bardağın dolu tarafından bakamayıp, din istismarının alasını yapan başbakanın, safları sıklaştırmak için tutunduğu dal. camiye ayakkabıyla girenler, bizzat başbakanın emir verdiği polisin şiddetinden kaçmak için girmişlerdir. bir başka detay ise, camiye girmiş olmalarıdır. hani camiye hiç gitmemiş olanlar dinsiz ya, o bakımdan.
belediyelerin cami temizlik ekipleri vardır. temizliği o kadar da dert etmeyin. ayrıca madem ki din güzel bir şeydir ve siz de inanıyorsunuz, camiye sığınan insanlara güzellikle yaklaşın ki bir dahaki sefere sizin yanınızda safları sıklaştırmaya gelsinler.
elimizde görüntüler var cuma günü yayınlayacağız cümlesinin üzerinden, yaklaşık 500 cuma geçmesine rağmen hala görüntüleri yayınlanamayan iddiadır.
güncel Önemli Başlıklar