bugün

dinine bu kadar bağlı ve iktidardan hiç şikayet etmemelerinden anlaşıldığı üzere maddi durumu iyi olan türk müslümanların ülke ekonomisini ayağa kaldıracağını düşündüğüm proje.
teravih 50 tl. ( yatsı dahil )
Zaten evde kılmak çok sevaplı derler camiler çok gösterişli yav demeye başlarlar.
Yillik kombine satilabilsin
Bayram ve kandil namazlarinda giris 50 tl olsun
On taraflara oturacaklardan %50 fazla para alinsin
Ust katlar komple seref trubunu yapilsin diye gider bu. Net.
iyi fikir aylık toplu şekilde bir abonman ücreti tahsil edilip camikart verilmeli. camikart sahipleri istedikleri camide ibadet edebilmeli. isterlerse ibadet harici de saatlerce camide vakit gecirebilmeli. kartı olmayanlar ise kapıda bir 10 20 lira gibi cüzzi bir ucret karşılığı ibadetini devletin sağladığı ibadethane imkanlarından faydalanabilmeli.
bu zor günlerde hükümete müthiş bir gelir kaynağı olur.
Mükemmel bir fikir. Sonra bu fiyata KDV, ona alıştıklarında da ötv eklemek lazım.

Cennete beleşe gitmek olmaz, değil mi ya?
yok öyle beleşe cennete gitmek filam.

10 lira da az, en az 16 lira olması lazım..

muratti rosso tüketimi çok malum.
Gerçek müslüman kim onlar belli olur :D
Olum camiye gelenmi var, bomboş 3,5 ihtiyar geliyor.
Kendini zeki sanan yurdum ateistinin ıslak rüyasıdır. Yallah Yunanistan'a.
bedavayken hatta bazen lokum biskuvi falan dağıtılıyorken bu kadar az kişi gidiyorsa.

10 tl olsa caminin önünden dahi geçmez cemaat.
ha insanlar ibadette edemesin yani! yok artık ama ya! bu nedir!
isyan pankartlarıyla çıkar, rizeli istifa diye naralar atarak rizeliyi istifaya zorlardım.
millet bedava gitmiyor 10 tl olsa 1 kişi bulamazsın.

10 tl dediğin parayla ekmek alıp 2 gün karın doyurursun.
çoğu caminin istediği yardımlarla girişi değil de çıkışı 10 lira bırakıldığını bilmeyen kişi söylemi. mecbur muyum ben kardeşim para vermeye. *