1. 1.
    türkiye'yi soyan, halkın hakkını haram zıkkım ettiği vergilerden pay alan diyanet işleri başkanlığı adlı hiçbir boka yaramayan ucube kuruma bağlı olan gaziantep müftüsüdür.

gaziantep müftüsü, cami çıkışlarında toplanan ve diyanet vakfına aktarılan paralar ile kendisine 450 bin liralık makam aracı almış, müftü yardımcısına ise makam odası yaptırmış.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2176662/+

evet...camiye gitmeyin demiyorum, hobi olarak gidin yine gidin, ama hiç olmazsa çıkışta "camiye yardım" diye önünüze konan karton kutuya para atacak kadar salak olmayın.
    21 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    Yapımda ve yayında emeği geçen herkesin abv. Bir de şükredin diye fetva verir din tüccarları. Sizin fetvanıza da size de…..
    16 -1 ... the rise of darkness
  3. 3.
    Camilerde toplanan yardımlara para vermeyin. Hırsız alayı orospu çocukları.
    10 ... serdarsl06
  4. 4.
    cumhuriyet gazetesinin her zamanki gibi aspargas haberlerinden iridir. biraz dürüst olsalar iktidar olacaklar ama içlerinde ruhlarında sahtekarlık olduğu için allah bunlara iktidar olma şerefini nail etmiyor gerçekten çok yazık..
    2 -8 ... frank lucas
  5. 5.
    Camilerin bok kokan tuvaletleri temizlensin diye camiye yardım isteyen müftüden açıklama; tuvalet bu tabi bok kokacak, gül kokacak hali yok ya.
    5 ... sivasli bey
  6. 6.
    Oçlere 2. Karıyı da biz alacağız yakında.

Ruhban sınıfını sikeyim hani yoktu islamda oluşturdular işte.
    10 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    ümmet adam dolandırmasın mı eyy cehape zihniyeti.
    5 ... ebu fesat
  8. 8.
    arap ahlakını tam olarak anlamış olan mümin müftüdür.. islam ahlakıyla ahlaklanmıştır.. ölünce direkt cennete gidecek ve sabah akşam şarap içip huri düdükleyecektir.
    10 ... arbutus unedo
  9. 9.
    450 bin lira şavulladığına göre endülüjans satışları baya karlı galiba...
    8 ... arbutus unedo
  10. 10.
    Muaviyenin müftüsü.
    3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti