bugün

ilkginç düşünce tabi.
camide namaz kılmanın islamiyette ki önemini bilmeyn kişilerin söylemi bu.
onlara göre medya önünde bulunan (örnek başbakan , cumhur başkanı vs vs) cami de namaz kıldığı vakit tek bir amacı olmuş oluyor o da şov.

oysa bu insanlar bilmiyorlar yahut bilmek istemiyorlar yahut bilerek salak ayağına yatıyorlar ki bir gerçek var bu insanların peşlerinde 24 saat kameralar var, ve camiler umuma açık yerler ve camilerde namaz kılmanın anlamı dinimizde çok büyütür ve sevabı çok daha fazladır onun haricinde cuma namazı camiler dışında kılınamaz.

gelin bu huyunuzdan vazgeçin ve camide namaz kılanlar için ''şov yapıyor'' bla bla gibi lafları bırakın, ''evinizde ibadetinizi yapın'' gibi laflardan uzak durun.
nacizane öneri benim ki.
kendine ayrilmis VIP salonlarnda namaz kiliyorsa bu adamlar soy yapiyorlardir. bilmiyorlar mi ki o da ben de ayniyiz allah' in gozunde. vallahi hocam istese sessiz sedasiz kilar namazini kimsenin de ruhu duymaz. birakin bu isleri allah' inizi seviyorsaniz eger. yok neymis efenim adamin gotunden basin mensuplari ayrilmiyormus. her boku engelleyen adamlar basinda bu haberlerin cikmasini engelleyemiyor mu acaba? samimiyetten uzak insanlarin davranisi bu? kimse beni bu adamlarin samimi olduguna inandirmaya kalkmasin.
(bkz: riya)
namaza dans figürleri mi katıyor acaba diye cevapsız sorulara sevk eder.