bugün

Hala helak olmadıysak aramızdaki iyi insanlar sebebiyledir.
O kadar maaş alıyorsun günübirlik ev kiralasana.
ha tamam o zaman hadi hepimiz ateist olalım. ben sorgulayan aydın bir insan olarak şahsen bu anafikri çıkardım (!)

(bkz: çekmeyin kardeşim zikir yapıyoruz)
imamlarında insan olduğunu yoldan kolayca sapabileceklerini unutan bazı ak kefenli mücahitlerin savunmaya geçtiği gözlemlenen olaydır.

entryleri okurken arada "anamı imamla yakalasam anamı suçlarım" yazmışlardır diye aklım çıktı amk.. lan her ski sahiplenmeyin bir gün sizin kumbaraya da hallenir bunlar. gerçi siz memnun olursunuz gibi gelmiyor da değil hani..
imam: "bana itibar suikasti yapılıyor" demiş. kimden öğrendiyse artık.
(bkz: the imam).

Swh...
Demek ki bazı yobazlar tarafından anasıyla basilsa bile bu olay normal karşılanıyor.

Vay be.. ne mallar var...
Bence imam, cünüp nasıl olunur dersini uygulamalı gösteriyordu.
Camide içki içildi iftirasıyla ortalığı ayağa kaldıranların sesini duyamadık yalnız, sesleri içlerine kaçmış olabilir mi?
--spoiler--
imamın annem demesiyle konuya noktayı koymuş zaten. buradan size ekmek çıkmaz.
--spoiler--

vay (bkz: mother fucker) vaaay.
imama bak lan Annesiyle basılmış.

görsel
camiye ayakkabılarla mı girmişler diye merak ettiren skandaldır.
--spoiler--
--spoiler--

imam anasıyla mı basılmış?

(bkz: gerçek islam bu değil)
"ne yaparsak başımıza taş yağar acaba" sorusunun cevabı aranıyor bence Türkiye'de.
"bunlar camileri ahır yaptılaaar.." diyen tayfadan ses çıkmaması manidar bence.
imamın karısını aldatmasına mı yanayım, imamın camide pompa yapmasına mı yanayım bilemedim.
Allah ın evine de hatun atmazsın be dürzü.
Karabük'e bağlı Sipahiler köyünde imam Yusuf Ziya S. nin 10 Kasım 2022 günü 17.30 sıralarında başına gelen olaydır.

Karısı imamın sürekli camide vakit geçirmesinden şüphelenip imamın camideki odasına gitmiş. kapıyı çalmış açan olmamış. kadın cıngar çıkarınca açmak zorunda kalmış. namaz saati olması nedeniyle orada olan cemaati de imam: ‘Bu benim annem, gidin' diyerek göndermiş. Olay ile ilgili jandarma ve müftülük soruşturma başlatmış.

imam Yusuf Ziya S.: “Eşimle boşanmak istediğim için bana itibar suikastı yaptılar. Bayan arkadaşımla oturduğumuz yer cami değil, caminin deposu olarak kullandığımız yer. Hakkımda idari soruşturma yürütülüyor. Sözü edilen kadın da bir saat oturup gidecekti” demiş.

Atatürk'ün ölüm gününde yapması ayrı bir manidardır.

görsel
görsel

(bkz: https://www.sozcu.com.tr/...mayacaksiniz-ama-7516100/)