1. 1.
  çocukları camiden soğuttuklarını farkındalar mı acaba diye merak uyandıran yaşlılar. küçük çocuklar camiye koşuşturmak için gelecekler tabii. ama camide namaz kılmayı alışkanlık haline getireceklerdir zamanla. ve bu büyüdüklerinde onlar için çok faydalı olacaktır elbette. biraz sabretmeyi öğrenmeli yaşlılarımız.
  1 ... desiree
 2. 2.
  mubarek kadir gecesi, cuma gunu, bayram namazi demeden butun aksilikleri ile liaan,itoglu itler cikin lan disari diye bagiran hatta kulak ceken, tokat atan aksi amcalardir.gulup gecmek lazim uyariya hic gelmezler.
  1 ... olurmuuu
 3. 3.
  camide neyin, imamın ya da müezzinin, cemaatin iştirakiyle beraber ettiği duanın sonuna getirilen 'toplu amin'i zıpırca, üst perdeden çığıran çocuklar dün vardı, bugün de var, yarın da olsun istiyorum. çocuk lan bu çocuk amk. alla alla yaa. gündüz vassaf ne de güzel söylemiş yalnız haa, tanrı çocukları dinlerden korusun diyerek. haksız sayılmaz. çocuk dediğin, oyununu allahın huzurunda da çıkaracak elbet. sana diyorum, camide çocukları azar içinde bırakan ekseri yaşlıca sokak müslümanı, hee sana diyorum. kim, ben mi deyü, bi elin avuç içini göğsünegötürerekten sayıklama, 'saflığını sıklaştırma'. çocukları allahın huzurunda da rahat bırak. kıl namazını kahvene geri dön, karşı penceredeki cam silen kadına da bakmayı unutma ama. şerrefsiz, g.t. inşaallah otuzüçlük olduğu için sallayamadığın tesipin kaybolur, iinşaallah. çocuklar gibi, zıpırcarcasına... amin!! (- biri tespihin unutmuş.)
  ... der ve uzaklasir genc adam
 4. 4.
  Şortla camiye gidince kovalayan türleri de vardır bunların uzun yıllar camiyle aramda mesafe bırakmama neden olmuştur.
  ... katarsis