bugün

http://www.memleket.com.t...ye-sigindilar-199993h.htm
su katılmamış saf orospu çocuğudurlar.
Halkın direnişi diye öterler ama halka ait olan hiç birşeyin maddi manevi zerre kadar değeri yoktur gözlerinde bu orospu çocuklarının. Insanların evlerinin camını çerçevesini indirmek, taşlarla sopalarla insan dövmek ,araba devirmek yakmak, esnafın dükkanlarını talan etmek, yakıp yıkmak...
Bunlar yetmedi camiler kaldı dimi yavşaklar.
bu eylemlerin arkasındayım bu yapılan çok yanlış.
saygısız pezevenkler. elbette bu kadar kalabalığın içinde böyle şerefsizler çıkacaktır. bunlar grup tarafından dışlanmalıdır.
orospu çocuğunun en önde bayrak sallayanıdırlar. amına kodumun çocukları yurdu düşman işgal etse onun da yapacağı bu. moskova'Nın uşağı olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz.
camiye biber gazı atan, camiyi revir olarak kullanırken baskın yapan polislerden daha fazla şerefsiz değillerdir. eğer doğruysa içtikleri ki sanmıyorum.

editbüdüt: eksile annem eksile, işine gelmeyince yardır eksi butonuna.
ilk entryden görüldüğü üzere bu yaptığını gavur yapmaz demekle şakirtimiz diğer dinlere nasıl saygı duyduğunu, islamın nasıl da hoşgörü dini olduğunu bize tekrar göstermiş.

Öyle bir şey yapıldıysa çok ayıp olmuş, büyük saygısızlık olmuş.
üstüne üstlük rakı masası kurup dansöz oynatmışlardır.Neyin kafasını yaşıyorsunuz adamın elindeki tamek şeftali suyu.
ülkücülerin neden meydanlara inmediginin göstergesidir. bu göt oğlanlarıyla aynı safta olunmaz.
yunanın yapmadığını yapan şerefsizlerdir. oyununuz iyice tehlikeli olmaya başladı.
bunu uygulayan herif bir kişi olduğundan, ''eylemci'' olarak ithaf edilmesi gerekendir.

buyrun hep beraber amına koyalım.
kanıt olarak gösterilen fotoda bira yoktur, insanları birbirine kırdırmak için çıkartılan asılsız haberlerdir bunlar.
camide bira içen şerefsizler olarak düzeltilmeli.

bunlar eylemci değil bunlar orospu çocuğu. sapla samanı ayıralım artık. genellemelerden kaçalım.

sonra "benim dayım da polis.." diye başlayan cümleleriniz de anlamsızlaşır.
Büyük bir ihtimal para ile tutulmuş,
'' aha eylemcilerin asıl yüzü bu '' denilebilmek için kiralanan, şerefsizler ordusunun neferleridir.
Cami'ye ayakkabıyla girilmez. Bak açmışlar camiyi kullanın diye ayakkabıyı çıkarıver saygı duy oraya millet alnını koyuyor. Ayıp be kilise'de aynı uygulama olsa yapmazsınız adamlara saygı duyarsınız. Allah bunun hesabını ödetir.
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz lan.Adamlar canlarıyla uğraşıyorlar farkında mısınız siz.susalım susalım diyoruz insanları kışkırtmayı bırakın artık."Dur bir ayakkabımı çıkarayım o arada gaz bombası ve su yerim ama ayakkabıyla girilmez camiye mazallah" mı diyeceklerdi.Bu kadar mallık,cahillik olmaz yettiniz artık ulan.Haddinizi bilin hala bira diyorlar her gördüğünüz şişeyi bira mı sandınız,yobazlığınız gözlerinize kadar vurmuş artık.Yeter ulan yeter sizin yüzünüzden ülke bu durumda dinci faşistler.
edit:hayır eksilemeniz falan umurumda mı sanıyorsunuz anlamadımki.Her duyduğuna inanan çevresine at gözlüğüyle bakıp farklı düşünceye tahammülü olmayan adamların ne yaptığı umurumda mı yani eksileyin buyrun.
bira şişesine ayran doldurmuslardir kafanızı yormayin.
hem her yere çılgın gibi camiler yapıp hem cami ye gaz bombası atan biber gazı sıkan şerefsizlerden iyidirler.
bazı ateistlerin bile asla yapmayacağı bir eylem bunları camiden teker teker toplayacaksın götüreceksin merkeze cami lan bu insanlar ibadet ediyor dingiller. insanda biraz haysiyet şeref olur hiç mi içinizde akıllı bir insan çıkıp da demiyor hop beyler ne yapıyoruz burası cami diyende mi çıkmadı.
ulan onlar sizin polisinizin yaraladigi insanlari tedavi icin kullanilan siseler yavsak.
diyelim ki bira şişeleri yok, peki o caminin pisletilmesine ne demeli? diyeceksiniz canını düşünüyor adamlar camiyi düşünecekler! evet, düşünecekler! düşünmezlerse biz de düşünmeden it soyları deriz.
ayaklar bira mı olmuş la.
hadi diyelim böyle bir şey oldu tamam gebersin itoğluitler de abi tost makinesiyle çekmeyin şunu. adam akıllı kanıtınız olsun. ayağı işaretlemiş adam. birinin elinde şişe var ama bira mı belli değil.

aha bunu yazmadan önce dümdüz saydırıyordum ama yagmurda islanmayi seven kiz ın entrysini okuyunca bi bakayım dedim. ben bira falan göremedim.

ayrıca zaman'dan hallice bir sitede bunu görmekte şaşırtmadı nedense. milleti galeyana getiren kim şimdi?
sözlükte kendilerini savunan şerefsizlerle beraber ülkeden sürgün edilmeleri gerekir.
olmayan bir haber ve görüntüye rağmen salyaları aka aka naralar atan şakirt yazarları ortaya çıkaran eylemcilerdir.
kendilerinin din ile işleri olmadığından normaldir..

eylemleri, kimin haklı ya da haksız olduğunu bir tarafa bırakın.. işin orası karışık zaten..
ama cami içinde içki içip saygısızlık etmek kötüdür, çok kötüdür..