1. 1.
  Yeni zelanda’daki cami katliamını gerçekleştiren avustralyalı Sapkın katilin, Türklere karşı olan aşırı kin ve düşmanlığı şoke etti.

  Saldırıyı gerçekleştiren Brenton Tarrant, sosyal medya hesabından saldırının sinyalini vermiş. Katliamda kullandığı silah ve techizatların görsellerini paylaşan katil, silahına Osmanlı'nın 2. Viyana Seferini yaptığı 1683 tarihini kazımış.

  cami saldırganının türk düşmanı olması

  Aynı şekilde, şarjörlere kiril alfabesiyle “Türk Yiyici” (Miloş Obiliç’in lakabı) yazmış.

  (1389’da Osmanlılarla Sırplar arasında yaşanan 1. Kosova savaşında Osmanlı Padişahı Sultan 1. Murad’ı sırtından hançerleyerek şehit eden Miloş Obiliç, ülkesi Sırbistan’da Osmanlı/Türk nefretinin simgesi olarak biliniyor.)

  cami saldırganının türk düşmanı olması

  Katliam öncesi internet üzerinden bir manifesto yayınlayan katil, manifestoda türkler için şunları yazmış:

  "Türkler! Topraklarınızda, Boğaz’ın doğu yakasında huzur içinde yaşayabilirsiniz. Ama Boğaz'ın Batı yakasında, avrupa topraklarında yaşamayı denerseniz, siz hamam böceği türkleri öldüreceğiz ve bu topraklardan süreceğiz. Konstantinopolis'e (istanbul) gelip, tüm cami ve minareleri yıkacağız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopolis hak edildiği gibi tekrar Hristiyan şehri olacak.”

  cami saldırganının türk düşmanı olması

  Bonus: türklere hamam böceği demek
  4 ... rimi rimi ley
 2. 2.
  Batıda Türk eşittir Müslümandır.

  Her ne kadar seküler Türkler bunu sevmez ve aksini göstermek için batılıdan daha batılı görünmek için çırpınsa da bir batı insanı için bu böyledir.

  90'li yıllarda bosna'da katliama kalkan Sırp milliyetçileri komutanı milosevic kameraya baka baka 200 yıl sonra kasabayı tekrar türklerden geri aldık demişti.

  Sorsan oradaki halk kendini Türk diye tanımlamaz ama batı insanı zihni budur.
  4 ... sapnu puas
 3. 3.
  Şu resim yeni zellandalı teröristin silahının resmidir.

  cami saldırganının türk düşmanı olması
  2 ... gazeloglu
 4. 4.
  Biz 600 sene onların dedelerini şamarladık. Kuyruk acıları geçmez. Acı olan içimizdeki bazı beyinsizlerinde onlarla birlikte bu millete saldırmaları.
  4 ... sultan baybars
 5. 5.
  türk ve müslüman düşmanı olmasıdır.
  2 ... aeneskral
 6. 6.
  0:00 3:54
  2 ... paganviodio
 7. 7.
  beyinsiz herif türk'ün ne olduğunu bile bilmiyor. ortamda ne kadar arap varsa türk sanıp öldürmüş.
  1 ... strawberry blonde