bugün

hocanın şöyle bir cami avlusunda seksi seksi yürümesine neden olacak hadisedir.
kulaklarımın içini tırmalayan keman'ın çıkardıgı o ses'in kat kat üstüne çıkan giyen her kadını gördügümde tutup g noktasına kadar s. istedigim fakat her birinin kocası vardır diye acıdıgım için degil korktugum için bıraktıgım, her topuklu giyen kadının çiftleşmeyi bekleyen azgın bir mart ayı kedisi gibi düşündügüm, o enine 10 cm boyuna 1 metre iki santim olan giyenlerin görenlere her yönden tahrik ettigini düşündügüm ayakkabı. alıp cami hocasına giydirilesi şöyle bir cami havlusunda süzdürülesi ayakkabıdır. yaptım yapmadım degil küçükken ergenlik çagında teyzemlerin komşusu nagiyan hanımdan almış oldugum topuklu ayakkabıyı bizzat hoca efendiye zorla giydirdim. hoca ilk kabul etmedi ama bizzati agzına pazarda kilosu 2 milyona satılan hıyarı dayayınca yapmak zorunda kaldı.

hoca giydi giymesine fakat birisi görür diye cami havlusunda süzülmek istemiyordu. tekrar hıyarı aldım agzının içine nefes almayacak şekilde dayadım dışardan geçen bir ihtiyar bunu görür gibi oldu fakat g. korkusundan o da ne yapacagını şaşırdı. nefessiz kalan hoca süzülmeyi kabul etti ama yinede bir şartı vardı, sordum ne diye " bu hafta cumaya gelmezsen olmaz" dedi hiç huyum olmasada camiye gelmeyi kabul ettim ve hoca başladı süzülmeye lakin öyle bir süzülüyorduki cami havlusunda, kış uykusuna yatmış çok sesli vurdugu her yerden ses çıkaran vurgacım yavaş yavaş uyanmaya başlıyordu. elimle yatışması için üzerine iki defa vurdum , lakin yine olanlar oldu, hoca namaza geç kaldım diyerekten topladı donunu ve gitti.
(bkz: yukardakilerin hepsi tamamen saçmalıktır)
(bkz: kernel bak nasıl saçmalanıyormuş)
(bkz: hep beraber gördük)