1. 1.
    2018 krizine karşı muhteşem fikrimdir. şimdi cemaat 5 vakit camiye gelip namazını eda etmek için 3 tl gibi bir ücret ödeyecek aynı zaman camii tuvaletleride 2 tl. namaz sonrası camii temizlik için boşaltılacak ve sonraki vakit namazı tertemiz kılınacak ayrıca imam ve vaiz maaşları buradan ödenecek. ilk hedefte camilerin işletme maliyetini çıkarması sonra kâra geçmek.
    9 -5 ... ebu zindik
  2. 2.
    giriş paralı olursa bomboş kalır camiler.
    12 -3 ... caranthir
  3. 3.
    imamın maaşını cemaat ödesin mantığıdır. Olması gerekendir.
    7 -2 ... portatifbaskan
  4. 4.
    Türkiye de asla karşılaşamayacagınız bir saçmalık.
    1 -6 ... feministmiyimneyim
  5. 5.
    on numara fikir. Dinini, camisini cok seven turnikede 3-5 tur atsin.
    6 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    olması gerekendir..

almanya'da protestan papazlarının maaşını cemaat ödüyor.. papazlar cemaatin ayin sonrasında aralarında topladığı paradan geçiniyorlar..

ben artık kendimi müslüman saymıyorum.. camileri dolduran güruhla ortak bir yönüm kalmadı.. diyanetin parasını neden ben veriyorum?
    9 -1 ... arbutus unedo
  7. 7.
    meyhanelere barlara da konulursa varım dediğim kampanyadır.

e noldu niye kalktınız, oturuyoduk konuşuyoduk güzel güzel.
    5 -8 ... masklavi
  8. 8.
    Camiye vakit namazlarına giden 3 5 kişi kalmıştı onlar da artık evlerinde kılar. Cuma namazını bazı insanlar caminin sokağında kılıyordu bundan sonra herkes cami dışında saf tutar. Yollar Cuma günü trafiğe kapatılabilir. isyan edenlere kafir damgası konabilir.
    5 ... masfiro
  9. 9.
    Makbuz vereceklerse katıldığım eylemdir. Kimin ne kadar sevap kazandığı belli olsun maksat.
    5 ... benimhalaumudumvar
  10. 10.
    Yapılan, yapılacak heykellerin, anıtkabirin masrafları ve dahi bu gibi işler için harcanan paralarda kemalistlerden alınsın.
    Biz vermek zorunda mıyız?
    5 -5 ... ayk73