bugün

görsel

Camdaki Kız Romanı Dizi Oluyor!

O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı ve yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın yaptığı istanbullu Gelin, 87'nci bölümde final yaptı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından esinlenen seri son yılların en sevilen televizyon dizisi oldu. Dizinin yapımcılarından biri olan Onur Güvenatam geçtiğimiz aylarda OG Medya adında yeni bir şirket kurmuştu. Netflix'e yapılan ikinci Türk dizisi Atiye'nin de yapımcısı olan Güvenatam, 2019 sezonu için yeni bir drama daha hazırlıyor.

Camdaki Kız için Çalışmalar Başladı!

2019 sezonu için hazırlanmaya başlanan Camdaki Kız dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun son kitabı olan Camdaki Kız romanından uyarlanacak. Bilindiği üzere daha önce yine Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’n Hayata Dön romanından uyarlanan istanbullu Gelin dizisi çok sevilmişti. Onur Güvenatam’ın kurduğu OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız dizisinin senaristi ise ünlü senarist Eylem Canpolat olacak. Ekim 2019'da yayına çıkması planlanan Camdaki Kız’ın yayıncı kanalı ile ilgili henüz bir netlik bulunmasa da kısa zaman içinde yayıncı kanalın belli olacağı tahmin ediliyor. 
görsel

görsel
görsel

Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle hep yapılmamış işlere, cesur ve anlatılmamış hikayelere imza atan OGM Pictures, bu kez de yine çok merak edilen bir konu olan aşkı bambaşka bir pencereden anlatacak. 

Aşık olduğumuz kişilere aslında neden aşık oluruz?  

Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir? Camdaki Kız belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan OGM Pictures imzalı Camdaki Kız, yakında Kanal D’de.

http://www.ranini.tv/habe...-dizi-geliyor-camdaki-kiz
görsel
Gülseren budayıcıoğlu balonundan yararlanmak isteyen dizi kanalları bunu almak için eminim sıraya girmişlerdir.

》 Fox tv nin alacağını pek sanmıyorum zira günleri dolu ve elinde hali hazırda bazı projeler var.

- dizi konusunda kötü olan kanal d ile star tv favori alacaklı.

- trt 1 de olabilir ama onun elinde çok dizi var. Gün sorunu yaşayabilir.

- tv 8 yazarın diğer kitaplarından uyarlanan kırmızı oda ve doğduğun ev kaderindir'in hatrına belki alıcı olabilir.

---------

Kanal d göz kırpıyor. Star tv bana veyy diye ağlıyordur. Kapışma büyük.
eskiden vardi bu konseptte bir dizi.

(bkz: kavanozdaki adam)
görsel

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim istiklal Caddesi’nde gerçekleşti.

http://www.ranini.tv/habe...n-ilk-tanitimi-yayinlandi
Başlık 2019'da traveler tarafından açılmış. Ulan traveler 2 yıldır bunu bekliyormuş vay anasını.
görsel

Yayın günü belli oldu.

Perşembe akşamı saat 20'de kanal d'de.
8 nisan Perşembe akşamına ertelendi.

Sebebi ise sette koronavirüs vakası çıkması imiş.

görsel

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı yapımı Camdaki Kız dizisinin yayın tarihi değişti. 1 Nisan'da başlayacağı duyurulan dizi, ilk bölümüyle 8 Nisan Perşembe ekrana gelecek.

http://www.ranini.tv/habe...inin-yayin-tarihi-degisti
hande ataizi'nin de oynadığı dizi imiş meğerse.
Çok da merak etmediğim dizi. Merak etsem açar kitabını okurdum. Evde izleniyor maalesef. Psikolojik baskı lan bu tarz diziler resmen. Gün yüzü görmedim anasını satayım.

Burcu biricik, seni çok beğenirim ama bu dizi senin hatırına bile izlenmez be.
Yine bir erkek, " adam " olsun diye masum bir kızı daha harcadıkları dizidir.
Muhafazakar zengin ailelerin ne kadar pislik bir halde olduğunu gösteren dizidir.

Baskı, zulüm ve niceleri.

Geleneksel kafa.
açar açmaz çocuğa şiddet sahnesi çıktı iyi mi. Yine psikopat bir anne çocuğuna işkence ediyor. sıktı artık bu dramlar da be.

edit: eşek kadar herifin tırnağını niye anası kesiyo lan.
beş dakika baktım, rejisiyle ilgili büyük bir sıkıntı olduğunu hissettim. görüntü yönetmenliğinde de yrı bir sorun var ama yönetmenin adını görünce sebebini anladım.

trt'de olsa 10 alırdı, kanald'de üç dört hafta içinde 6 bandına çakılır.
Yalnız aşırı baskıcı ebeveyn, aşırı kollamacı ebeveyn, sado, mazo çeşit çeşit psikolojik vaka ilk bölümden paket halinde çıktı bile karşımıza.
Burcu Biricik için izlenebilir. Çok güzel.bir kadın.
Camdaki Kız Nalan Kimdir, Gerçek Adı
Dizide Burcu Biricik’in hayat vereceği Nalan karakteri, kitaptaki hikayenin ana karakteri. Nalan, Tecavüz mağduru bir annenin çocuğu olan. Nalan’ın annesine henüz 14 yaşındayken tecavüz eden kişi ise öz dayısıdır. Nalan’ın babası ve annesinin dayısı olan Metin ise yaptığının utanç verici bir davranış olduğunun farkındadır ve ortadan kaybolur. Nalan babasını ve annesini hiç görmeden büyür. Baba ve Anne dediği kişiler ise anneannesi ve dedesidir. Onlar da öz evlatlarının dayısı tarafından tecavüze uğramasının utancını Nalan’dan çıkarır. Oldukça varlıklı bir ailede büyüyen Nalan, bir utanç abidesi olarak görülür ve bir odanın içinde büyür gider.

alıntıdır .

https://www.finansajans.c...eri-tam-liste-h72342.html
Gülseren budayıcıoğlu dizilerini izledikçe ülkede hiç normal insan yok psikozuna giriyor ve daha fazla umutsuz ve mutsuz oluyorum.
Ayrıca nur sürer'i zaten sevmem, burada da problemli birini canlandırıyor. Burcu bıcırık hatrına ne kadar izlerim bilmem.
boncuh...
Sadık bir yerlerden çıkıp "ne tatlı yaptın akşama?" diye sormalı bence.
pandemideyiz , evdeyiz, çay içip, çekirdek çitliyoruz .
karşımızda televizyon, ne verirlerse belki güzeldir diye izliyoruz.
camdaki kız pek sarmadı gibi ...
Biri iffetli olmakla meşgul olan saplantılı bir zengin muhafazakar aile.

Diğeri ise cimrilikle meşgul olan saplantılı bir zengin aile.

Ve bu iki ailenin çocukları evleniyor.

Hayatımda böyle bir dizi izlemedim ya.
başrol erkeği mesut özil e benzeten bir tek kişi ben miyim!