1. 1.
  Aracın camına sarı renkte, iğrenç görünen hgs/OGS etiketini veya kartını yapıştırmak büyük mantık hatası içeriyor.

  Bu etiketi hiç yapıştırmamak daha karlı ve mantıklı. Şöyle ki mesela hgsniz plakaya tanımlı ama cihaz evde duruyor sizde Geçiş yaptınız Ve ne oldu Bingo geçiş ihlali. Neden? Cihaz yok. Peki sonra ne olacak ihlal plakanıza işlenirken tanımlı hgsniz görünüyor ve oradan düşüm yapılıyor yani hiçbir ceza almıyorsunuz.

  Yani kısaca o kartı cama yapıştırmak saçmalık. Hem şöyle bir ihtimal de var plakanız tam okunmaz ise ücretsiz de geçiş yapabilirsiniz. Swh.
  -1 ... chenin cantasindaki nutuk
 2. 2.
  zaten çok da bir halta yaramayan etiket ile ilgili hata.

  dolu yağışlarında aracımın ön camında çatlak oluştu, ön camı değiştirmek zorunda kaldım. camcı dayı, eski camdaki etiketi tırnağı ile bir güzel kazıyarak etiketi parça pinçik etti. etiketten arda kalan parçaları zar zor bir şekilde yapboz yapar gibi yeni cama yapıştırdık ama yani etiketten geriye resmen bir s.kim kalmamıştı.

  hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar. çatır çatır plakadan okuyor, saniyesine düşüyor bakiyeden. devlet para almaya gelince saniye gecikmez gençler. gerekirse o atomlarına ayrılmış etiketten de alır parasını.

  ha bu arada bu entry'nin bir üstündeki entry'yi kaale almayın. o geçişler cezaları ile birlikte bir yerlerinizde patlamasın. 15 gün içinde ödenmeyen tüm kaçak geçişler birer birer faizi ve cezası ile öyle bir girer ki, satarken veya muayenede karşınıza çıkar, s.ke s.ke de ödersiniz.
  ... gamoreon