1. 1.
  kendisi hakkında tam bir bilgimiz olmasada yapıldığına dair şakaların esprilerin yapıldığı, hatta videoların çekildiği, efsane serinin * üçüncüsü olarak sabırsızlıkla beklediğimiz oyun.

  erken ve önemli edit: daha call of duty modern warfare 2'yi bile sömüremedim ne üçü dedirtiyor insana ama şakası bile bünyede acaip hareketlenmeler oluşmasına yetiyor.

  zaman makinası editi: la olm oyun çıktıya la ? bitirdik bile hemde multi bi kasıyoz.
  3 -4 ... bananickbulunlan
 2. 2.
  (bkz: call of duty 7)
  2 -3 ... notrinova
 3. 3.
  (bkz: call of duty black ops)
  5 -2 ... mertoluk
 4. 4.
  treeyarch'ın çıkaracağı ve asla ısınamayacağımız oyun. neden derseniz call of duty 2 ve call of duty 4 sistemini getiren infinity ward'ın patronları, activision şirketi tarafından kovuldular. bu da demek oluyor ki treeyarch'ın dandirik demeyelim ama zevk vermeyen oyunlarına mahkum kalıyoruz. ha oynar mıyız yine oynarız sayın yazar.

  (bkz: world at war)
  1 ... nashty
 5. 5.
  artık başlamadan önce taraf seçebilme opsiyonu olması gereken oyundur. zira artık amerikanın götünü kurtarmaktan bıktım. Rus olalım bir kere de kuşatalım new york sokaklarını washinton'ı los angeles'ı. Bombalayalım özgürlük heykelini. Yok yok hatta rus da olmayalım, amerikaya karşı birleşmiş avrupa ülkelerinden olalım. Türkiye de olsun içlerinde. 3. dünya savaşı falan olsun. captain price istanbul boğazından geçsin.
  8 -1 ... chief
 6. 6.
  bazı kaynaklara göre 2011 kasım ayında çıkacak oyun.
  http://www.pcgamer.com/20...s-out-november-this-year/

  görünüşe göre infinity ward, sledgehammer ve activision ortak yapımı bir oyun olacakmış. infinity ward şirkette yaşanan bazı sorunlar nedeniyle sledgehammer şirketinden yardım almak zorunda kalmış.
  2 ... inheritance vice
 7. 7.
  korkmaya gerek yok...
  infinity ward modern warfare serisine devam kararı almış...
  eğer treyarch yok illa ben yapacam derse..
  1-2 sene sonra call of duty nin yeni oyun adı:

  call of duty infinity ward vs treyarch...

  (bkz: ben de bir arkadaşın yalancısıyım)
  2 ... fatalerror
 8. 8.
  modern warfare 2'nin kahramanları artık ea için çalıştığından ve bende black ops bok gibi bir oyun olduğundan oynamayacağım oyundur. isterlerse yarın bedava versinler.

  edit: oyuncu bile değil bunu eksileyen mallar, ulan oyun piyasasından haberiniz yok. mw2'yi yapan adamlar kendi kurdukları şirketten kovuldu ve bunun intikamını almak için feci oyunlar yapmaya çalışıyorlar ea games ile. bunu bilmeden eksileyen dostlar size tavsiyem her derde deva bir ilaç, bisiktirol.
  3 -5 ... italian stallion
 9. 9.
  ingiliz resmi Play Station dergisinde yayınlanan bir haber, ilk duyurulduğu andan beri dedikodusu yapılan Modern Warfare 3'ün Ghost ile ilgili olacağı söylentilerini daha da güçlendirdi.

  Derginin muhbirleri, Ocak ayından beri ağızlarda dolaşan dedikodunun gerçek olduğunu belirtti. Derginin Rumor Machine sayfasında firma içinden dergiye fısıldayanların "Infinity Ward'ın bir sonraki Modern Warfare oyunu serinin başına gidip Ghost'u başrolde oynatacak" dediği belirtildi.

  http://www.merlininkazani...i-oyun_haber-39780p1.html

  hadi hayırlısı diyorum. inşallah dedikodular doğrudur.
  2 ... nihat doganin koyunu
 10. 10.
  2011 kasım ayında çıkacak olan ve şimdiden merakla beklenen modern warfare serisinin 3. , call of duty serisinin 8. oyunudur.
  1 ... feher