bugün

Benim için yeri hep ayrı.
hiç bir zaman oynayamadığım tek cod oyunu. neye benzer nedir hiç bilmiyorum.
çok eskiden ps 2'imde oynadığım oyundur. keşke pc verisyonu da olsaydı.
Tüm seriyi oynayıp bunu oynayaMamak çok sinir bozucu. Zamanında pc ye çıkmadı diye az sövmedim. Ama sinirim geçti artık sövmüyorum.
Girilen az entrynin sebebi sadece ps2 platformu için çıkmış olmasıdır Yoksa oldukça iyi ve sağlam bir oyundu hey gidi huxley hey gidi dixon...
Huxley,dixon,guzzo Gibi Efsane karakterlere Sahip Seneler Evvel Ps2'mde Bitirdiğim Mükemmel yapım.
pc'ye çıkmamış oyundur.
pc de olsaydı süper olurdu...
Konsolu olmayan fakirlerin oynayamadığı efsane oyun.
pc için çıkmayan, ps2 konsolumda bitirdiğim ve ilk 2 oyuna nazaran vasat olan ww2 temalı savaş-fps oyunu.
bilgisayarda oynanamayan, oynansa bile hile girilemeyen, yine oynansa bile kayıt yapılarak kalınan yerden devam edilemeyen tuhaf güzel arası savaş oyunu.
ilk çıkan oyun büyük bir dalga yaratınca sonrasında çıkartacakları oyunda dalganın büyüklüğünü arttırmak için oyuna garip garip eklentiler yapıp yeniside çıksa eskisi oynanan bir oyuntarzı. hemen hemen her platformda bulunması mevcut pc, ps, x-box vb. sanırım birtek game cube için uyarlanmadı.
pc ye port edilerek piyasaya sürülen oyun. çok uzun bir oynanış vadedmiyor.
ps2 için sağlam bir fps'dir. call of duty: finest hour ve call of duty 2: big red one rezilliklerinden sonra konsollara ilaç gibi gelmiştir. konsol oyuncuları da bir şeyler hakediyor.
pc'ye çevrilmiş olan versiyonu resmen rezil. oyuna çimenlik bir alanda başlıyorsun; düşmanlar çıkıyor karşına falan filan. tek başına dolaşmak meselesi nerden çıkmış anlayamadım. ben bu oyunu ekip ruhu için sevmiştim. tek başına dolaşılan yığınla oyun var. bir efsane böyle çöküyormuş demek.
pc versiyonu çakma olan oyundur. korsan cd tezgahlarında bulunan versiyonu aslında call of duty 1 için yapılmış olan bir mod olup, program cd si diye boş cd satan çakallar tarafından büyük bir iştahla pazarlanmaktadır.
anlaşılamayan bir şekilde pc versionu geciken ve adına yakışmayacak derecede kısa olan fps oyunu.
elimdeki çakma joystick yüzünden yarıda bıraknmak zorunda kaldığım oyun keza bir bölümde l3 tuşu gerekiyor ve bunu çakma joysticklerin bazılarında yapmak mümkün değil. ayrıca medal of honor ın eline su dökemez bence bu oyun.
henüz oynamadım ama yanılmıyorsam bu sefer sovyet bölümleri yok, ağır kış koşullarında yoldaşlarımız ile omuz omuza savaşamıyoruz.
xbox 360 da deliler gibi oynadığım, multisi bana göre en zevkli olan 2. dünya savaşı konulu fps oyunu.
maalesef henüz torrentz’e düşmemiştir.
artık pc versiyonununda çıkarılması gereken oyun!
eninde sonunda pc versiyonu da piyasaya sürülecek oyundur. çünkü infinity ward milyonlarca pc kullanıcısını gözardı edemez. dünyadaki oyun piyasasında ps değil asıl pc söz sahibidir. ps her evde olmasa da pc kuş uçmaz kervan geçmez yerlere bile ulaşmayı başarmıştır.

ayrıca bu oyundan temennimiz artık alman güçleri ile de oynayabilmektir. kraut öldürmekten bıktık kardeşim. bu bir savaşsa eğer her yönüyle oynayabilmek isterim ben yani..

kahramanlık destanları sürekli amerikan ya da ingiliz güçleriyle mi yazılıyo bu tarih sahnesinde...

hani nerede erwin rommel?
"get closer than ever" sloganıyla şimdiden gönlümüzü fethetmiş olan oyundur.

trailer ı için http://www.youtube.com/watch?v=ku43KSZZzxg
pc de göremeyeceğimiz oyun.*