bugün

Efsane oyun.. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin hep aynı istek, heyecan ve zevkle oynamaya devam ederim..
rip cpt foley.

sgt miydi?

önce sgt idi sonra cpt oldu galiba. neyse iyi oyundur vesselam.
kal of dati.
şu anda inanılmaz grafiklere sahip oyunların neredeyse hiçbiri şu oyunun o dönemde verdiği bağlılığı, heyecanı, zevki veremiyor. savaş temalı oyunların zirvesi gibi bir şeydir bu oyun. bana kalırsa call of duty serisinin oyuncu üzerinde en çok iz bırakan oyunudur.
Toujane, tunusia 12 v 12 capture the flag. Yıllar yorgun yıllar ..
call of duty serilerinin hepsini hatmetmiş, sniper elite serisinin tüm oyunlarını hatmetmiş, nacizhane kendisini ''gamer'' diye tanımlayan beni, hala daha stalingrad'da scopped mosin nagant ile nazi askeri vurmaya devam ettiren oyun.

tek kelimeyle efsane...
veteran sunucusunda oynayanlar yeşillendirsin oyunu.
online nasıl oynanacağını merak ettiğim efsanevi oyundur.
verdiği atmosfer ve heyecanı çoğu yeni çıkan ve çıkacak oyunlara değişmediğim oyun.
cod'un en sevdiğim oyunudur. hikayesi süper işlenmişti.
efsane nazi silahı mp4 ile katliam yapılan efsane oyun.
Patates sebzesini sevdiren oyun.

Edit:not bad not bad...
2005 de çıkışını yapmış güzel oyun multiplayerını halen oynarım bf den daha zevkli geliyor ilerlemeli bir mp deneyimi için cod mw serisini oynarım büyük haritalar bana hiç eğlenceli gelmiyor.
(bkz: carentan)
10 sene önce netten oynadigim oyun bayagi zevkliydi.
call of duty'nin oynadığım ilk serisiydi. türkçe olarak oynamıştım efsane bir oyundu.
oyunun soundtrackları iyidir. geriisini bilmiyorum.
Yapılışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala oynadığım oyundur. Cerentan haritasını yıllardır oturduğum mahalleden daha iyi biliyorum. Band of Brothers'ta ilk görüşte tanıdım bu haritayı. Cerentan hayranlarına bu dizideki Cerentan sahnesini izlemelerini tavsiye edilir.
Multiplayer modu halen kendini oynatabilen nadir oyunlardan.
* +these are potatoes comrade commissar, why are we using potatoes instead of real grenades?

-because real grenades are valuable! in fact, they are worth a lot more than your are!
*
Yukarıdaki repliğiyle müttefik kadrosunda bulunan sovyet Rusya'yı aşırı tiye almış oyundur.

Call of duty serisinin belki grafik olarak değil ama hatırası ve hikayesi açısından en tatlı oyunudur. Özellikle normandiya çıkarması bölümündeki kısmı oynamaya doyamazdım. Resmen er ryan'ı kurtarmak filmindeki sahne insanın gözünde canlanır.
3 kere bitirmiştim bunu. Oynadığım zamanlarda inanılmaz bir keyif veriyordu.
siz 20 yıldır oyunlarınızda amerikan propagandası yaparsınız ama bizde oyunlarınızı korsan indirip nazi tarafında oyarız böylece sizi protesto ederiz neyse.

2020 yılı olmasına rağmen üstüne 10 küsür cod oyunu çıkmasına rağmen halen kendini sevdiren ve oynatan eşsiz bir yapım.
https://m.youtube.com/watch?v=TPdveVyT7NU

Nazilerin, sovyetlere yaptığı manipüle propagandaları çok hoş olan oyun.

Her 2-3 yılda bir tekrar canım çeker, yükler ve bitiririm.
Gelmiş geçmiş oyunlar içerisinde kendi klasmanında birinci olan oyun. Evet.
görsel