1. 1.
  bağcılar-güngören-yenibosna üçlüsünü akıllara getiren üçlü.
  1 -1 ... coutcin
 2. 2.
  gereksiz ucleme. çakma urun kullanıp hem tasarımcının haklarına tecavuz etmekle hem de marka imajına saygısızlık ile bir yere varılmaz. işin kotusu bahsi gecen markaların gercek-cakma ayrımları cok siddetlidir. bunun yerine efendi gibi gidip lcw'den giyinilebilir. mavi jeans'te fena degildir. hatta indirim doneminde bahsi gecen markalar cok ciddi indirimlerde bulunmaktadır.
  2 ... soulmate
 3. 3.
  gerçeklerine verecek parası olmayan ya da o kadar parayı kıyafete yatırmayı saçma bulan insanların üzerinde görülebilecek üçlüdür.
  1 -3 ... t bag
 4. 4.
  (bkz: muhteşem üçlü)
  ... mezarkabul ftw
 5. 5.
  (bkz: şekilci zihniyet)
  1 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
 6. 6.
  ülke endüstrisine katkıda bulunacağımız ve paranın bizim piyasamızda dolaşıma girceği son olarak da kapitalizme en pis darbeyi indirceğimiz düşünülürse mükemmel bir üçlüdür. ancak o converse denen çapıtların giyilmesi şu soğuk kış günlerinde ciddi rahatsızlıklara yol açabilir zira çocuğumuz olmaz.
  ... saparmuradniyazov
 7. 7.
  Gerçeğini alabilecek kadar maddi durumu olmayan ya da alt tarafı bir baskı için o kadar para vermenin anlamsız olduğunu bilen insanların genelde tercih ettiği üçlüdür.
  1 ... ottokern
 8. 8.
  kendini adidas, converse, levis giymek zorunda hisseden, kıyafetindeki logoyu gözlere sokmak isteyen ama parası yetmediğinden çakmalarıyla yetinen kişilerin oluşturduğu üçlü.
  ... eirene
 9. 9.
  (bkz: made in china)
  1 ... kultursuz dinazor
 10. 10.
  özetle (bkz: çakma tiki)
  1 -1 ... crzytarantla