bugün

meclisteki milletvekilleri'nin yarısı o koltukta uyumktan başka birşey yapmıyor cidden.
birisi şöförünü milletvekili yaptı. daha da üzerine konuşmaya gerek yok.
Eğitimi ve ahlakı değil de parası olup ta kendi boş olan haketmediği halde o meclisde ben halkı temsil ediyorum diyorsa ne denir ki.
Ne hak edilir bunlara ne de insan denilir. Yazık.
Okudugum kadariyla habere soz konusu olan Adam, kafa yormaktan, bulus yapmaktan, inovasyondan, üretimden, ülkeye faydalı olmaktan bahsediyor. Bunda fena olan nedir anlamadim.
"Yeliz"kod adlı Çakma milletvekili gibi "benim dedem sıfırı icad etmeseydi... hödödödö" demiyor en azından.
Sanatçılar ve siyasetçiler toplumun aynada yansıyan yüzüdür.

Kimse milletvekilleri (siyasetçileri) suçlamasın, siz ne kadar zeki çevik ahlâklı iseniz siyasetçi sporcu sanatçı da o kadar zeki çevik ve ahlaklı oluyor.
Siz nasıl iş yapıyorsanız, sizi yönetenler de öyle iş yapıyor.
Unutmayınız; bu insanları siz seçiyorsunuz ve sizin içinizden çıkıyor, sizi temsil ediyor.

Nankörlük ile aptallık arasında gel-git yapmayınız, lütfen.

Haaa!
Unutmadan; ben bunlara oy atmadım diyen olacaktır.
Olsun, yine de milletvekillerini suçlayamazsınız.
insanlık tarihinde insanlığa atılan en büyük kazık, aldatma aracı olan demokrasi (ikinci aldatma aracı din) olduğunu bilin ve ille de bir şeyi suçlayacaksanız, cahil insana seçme seçilme toplumun kaderine tayin hakkı veren; demokrasi denen üzeri rengârenk çiçeklerle süslü bataklığı suçlayın.
Hitler Almanya'da milyonlarca insanın oyu ile seçimle geldi.
Almanlar son askerine yıkılmış son binasına kadar Hitler intihar edene kadar savaştı.
Diktatörler seçimle gelir, savaşla gider. Buna demokrasi denir.
seçmen de sanki nobel bilim kurulu üyeleri mk.
Evet özelikle yelizin milletvekili olması çok gücüme gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar