bugün

cahilin yaptığından daha cahilce bir davranıştır.
bu günlerde gerizekalı insanların düşündüğüdür.
bu düşünceyi savunanlar acilen şunu cevaplasın. 'ne yaptın lan o cahiller için?' madem sen süper zekasın cahil toplumu kurtarmak için ne yaptın? kaç tane okul açtın? eğitim sistemini değiştirmek için ne yaptın? arayıp da bu sorulara cevap bulamıyosan aptalın tekisin. bu aptallığınla da şuna seçilme hakkı verilsin, buna seçme hakkı verilmesin diyebiliyosun aptallığında ötesindesin. kendini tebrik et, o çok yüksek egonu da parmakla zevkten havalara uç.
18 yaşının serbest bıraktığı olaydır. bence kalkmaması lazım. IQ testi yapılsaydı sözlük yazarlarının %45'inin oy kullanamaması gibi bir başlık açmak zorunda kalırdık.
cahil dediklerinden vergi almayacak, askerlik hizmeti istenmeyecekse düşünülebilir.

her türk vatandaşı vatandaşlık hakkını kullanmada eşittir. cahili cühelası olmaz. okumuş cahillerin oyları -2 sayılmalıdır o zaman.
sürüler halinde sandığa yürüyen koyunlar görmeyi beraberinde getirir. ben dün bunu gördüm.
dezenformasyondur. dostum verildiğini nereden çıkardın? belki de alınmıştır.
demokrasinin gerekliliğidir.
ülkemin acı durumudur. evet.
Kime göre neye göre diye sorulması gereken saçmalıktır. Kimine göre Yasin Suresini ezberlemeyen cahildir. Kimine göre dört işlem bilmeyen. kimine göre de Nutuku okumamış olan. Saçmalamayı lütfen bırakınız yazar dostlar.
atatürk ün ülkemize armağanıdır. alın size demokrasi uydurmacası.