bugün

biri diyorki doğu kambur dur türkiye den ayrilmalidir biri diyor kürtler arıza onlar ölmeli ulkeden gitmeli kendi ülkelerini kurmali amacınız ne? akpliyim hdpliyim diyosun eski mhp chpyi kötülüyorsun ama akpnin yaptıklarını önce araştır hdpnin kimin uşağı olduğunu bil önce.

ülkenin toprak bütünlüğü bölünemez ve bölümlesi teklif dahi edilemez!!

sen türküm diyosun ama türk halki pkk yi bitirdikten sonra akp hükümetini basa geçirip pkkyi yeniden canlamdirip ermeni locasini güçlendirdi akpyi baştan gönder yeniden bu pkkyi bitir ki doğu sorunu dedigin sey kalmasın doğuya öyle bir eğitim ver ki kalleslik etmesin.
1492de kesfedilen abd de onlarca millet bir arada uyumla yaşayabiliyor da binlerce yıldır bir arada yaşayan sen mi uyumsuzsun bunlar bir takım doldurmalar uydurmalardir o kambur dedigin adami dinle o adam seni dinlesin bilgi kültür seviyeniz bir olsun eşit bir şekilde bir araya gelinki bu dediğin sorun ortadan kalksın.

ben ağrı doğumlu kürt bir türk olan dedenin torunu türk üm ve gururluyum kürtler ölmeli diyen e göre bendemi ölmeliyim ozaman? e bana göre çok cahilsin sen ölmelisin çünkü ben eminimki ben onu diyenden daha milliyetçi bir atatürkçüyumdur şimdi kim ölmeli gitmeli sorarım öyle gitsin ölsün falan demek ile olmaz bu iş bir şeyi kesip atmak kolaydir önemli olan şey sorunlu organi ameliyat edeceksin kökünü kaziyacaksin ki çözülsün bu sorun.
okunmalı toplumdaki cahilliklerini anlatan bir yazı.
önce devrik kurmamalı cümle.