1. 1.
    evet arkadaşlar bugün sizlere cafede otururken nasıl kız tavlayacağınızı öğreteceğim. benim kız arkadaşım yok diye yakınmayın!! bu uygulama işinize çok yarayacak şimdi biliyorsunuz bu işler hard diye olmuyor. sabır ve özgüven ister. ben sizlere bunu nasıl kolayca halledeceğinizi adım adım söyleyeceğim.

1: önce markete gidip 1 paket sigara alıyoruz (parlıament olsun). ve orjinal zippo çakmak almak gerek. (internetten temin edilebilir) telefonunda önemi çok. iphone x satın almanız gerek. ayrıca BMW anahtarı lazım. onuda bulun biyerden mk.

2: bir cafeye gidiyoruz ve masaya oturyoruz. oradaki avratlardan birtanesini kesiyoruz. eger kezban geldiyse gözünüze başka gelecek olan avratları bekliyoruz.

3: şimdikk birtanesini kestiniz. avratı buldunuz. artık işe koyulma vakti. garsonu çağırın ve nargile isteyin. nargile gelesiye kadar telefonunuzu çakmağınızı sigaranızı ve bmw anahtarını masanın üstüne koyun ve 1 dal sigara yakın!! dumanı üflerken dudağınız kedi götü gibi yuvarlak olmalıdır. (bu sizi daha sempatik gösterir)

4: nargileniz geldi. burda yapacağınız şey mümkün olduğunca relax olmak. unutmayın kız tavlıyosunuz en ufak şeyde rezil olabilirsiniz. neyse konuya geçeyim. nargilenizi bütün gücünüzle çekin kafanızı tavana bakacak çekilde kaldırın ve çok hafif dumanı verin. ordaki bütün kızlar sempatik ve cazibenize dayanamayıp kucağınıza atlayacaklardır.
    4 -8 ... burakinyjs21
  2. 2.
    31 e devam et boşa hayal kurma tavlanmaz.
    1 ... hasoktur
  3. 3.
    Yanina giderek zor olmasa gerek.
    ... tecrubekonusuyor
  4. 4.
    adamın yaptığı ironiyi anlamadıkları için eksilemiş olabilirler.
    peçeteye telefon numaranızı yazdıktan sonra aynı peçeteye sümkürme işleminin ardından malum peçete kıza teslim edilir.midesinin bulanması işleminin ardından içindeki tüm gıdayı istifra eden kızı yemeğe götürebilirsiniz.

yemin ediyom hayalgücüdür bu aq.
    2 ... sankibanamarlonbrando
  5. 5.
    Eğer kesiştiğiniz bir kız varsa kalktığınız esnada eğer tekse yanına giderek tanışıp arkadaş olmak istediğinizi belirtin, eğer bir arkadaş grubuyla oturuyorsa bir dakika konuşmak için köşeye çekip aynı şeyleri söyleyin, eğer hayatında birisi yoksa ve sizi de az çok zaten kestiğini düşünürsek numarasını ne bileyim sosyal medya hesabının adresini vs. verip konuşacaktır. Zaten uff snne be slk triplerine giriyorsa boş verin yolunuza devam edin.
    ... eneskamis
  6. 6.
    Ne okudum ben .
    ... hhaakkoo
  7. 7.
    cafede kız nasıl tavlanır
    ... prensesofadrian
  8. 8.
    Okumadim bile lan sumukle kiz tavlansa endustri meslekli bebeler ulkeyi şelaleye çevirirler hem swarm ne gune duruyorki sumukle peçeteyle niye uğrasiyorsun içeriye girdinde o kiz sana bakiyorsa bir mesaj otende bir sumkurmende değil.
    ... sqilacci74