1. 1.
    insanı girdap gibi içine çekiyor. Bigane kalamıyorsun.

Bir adam + bir kadın + kadının tarafında 2 refakatçi kadın ilişkiyi tartışıyorlar.

Zannederim kadının işyerindeki patronu fazla laubali, eleman da bu duruma uyuz olmuş, kız mesafeli olmadığı için gergin. Kız ve 2 yandaşı olayı kız lehine çevirmeye çalışıyorlar.

Bir de bunlar nikah yapmak üzere sanırım.

Tartışmanın başında çocuk baya kesin konuşuyordu, kesin ayrılacak, nikahı iptal edecekti ama şimdi sakin gibi. ilk etapta 3’lü takım, gerekirse kızın işten ayrılıp başka işe girmesi üzerine söylem geliştirdiler, şimdi o da kesin değil.

Yavaştan çocuğu da suçlamaya başladılar. Garibim birazdan özür dilerse şaşırmayacağım.

Ah be abim, sen 3 kadına karşı haklı çıkma olasılığına inanıp da o masaya nasıl oturdun?

Aha, Kız “ben onu çok seviyorum ama sürekli baskı altında kalarak bir şeyler yapmak” vs diyor.

Oğlan “sen patronunu görmek için çaba gösteriyorsun” demiş bi ara. Kız “ben senden başkasına bakacak olsaydım” falan dedi. “Ben zaten ayrılıcam oradan ama bunun zamanı var” diyor.

Göz göre göre yiyorlar çocuğu. Garibim “ama ama” diyor.

Olm kaç kurtul o masadan, 15 dakika daha oturursan elinde hiçbir koz kalmayacak.

Kız “ben orada kendimi gösterip maaşımı arttırmak” diyor.

Resmen moralim bozuldu amk, yok böyle kumpas.
    8 -2 ... samgold
  2. 2.
    Erkek aleyhine geliştikçe iyice moralleri alt üst eden tartışma.

Garibim “bakın, bakın” diyor sunay akın gibi ama kimse iplemiyor.

Cafedeki erkekler olarak fena demoralize olduk şu an.

Çocuğu şu bermuda şeytan üçgeninden bi çıkarabilsek bir şeyler yapılabilir ama eleman resmen teslimiyet içinde. manda ve himayeyi kabul etme yolunda ilerliyor.

Off offf. Yakın sigaraları amk!
    2 ... samgold
  3. 3.
    Anlatılanlara bakarsaö

Kaç kurtar kendini vur yumuruğu masaya çek siktiri bu kızdan sana hayır gelmez bunlar organize çete aq dediğim durum .

Sonuç
    Yazık oldu.
    ... isminiunutanadam