bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    abazanlıkta son nokta diye gazetelere manşet bir azgınlık bir sapıklık örneğidir.

cafe de birşeyler okur karıştırırken arka tarafıma dönme gafletinde bulunan bendeniz bahtsız mosquito dumurlara dumur bindirerek arka çaprazımdaki ayıdan bozma insan evladının şakada şukada 31 lere gark olduğunu acı ile temaşa ettim.
    yanımdaki arkadaşa ulan herife bak napıyo dedim...demez olaydım arkadaş tır çarpmış gibi bir yüz ifadesiyle yuhhh amınna koyim diye haykırmadı sessizce bana fısıldadı.
    bağıramazdı çünkü ne onda ne de bende o göt vardı çünkü hemen çaprazda bir testosteron bombası pimi çekilmiş vaziyette 31 den geriye doğru sayıyordu...
    adam o denli umursamaz bizleri siklemez bir asılışla asılıyordu ki elini bir an kopacak sandım bizim ona baktığımızı görmedi çünkü karşısındaki pc de taş gibi hatun bacaktan kalçadan pozlarla abimizi orgazma gitgide yaklaştırıyordu.abim o resimden o resime atlarken çükünüde koparırcasına pantolonun üstünden hızlı hızlı çekiştirmeye devam ediyordu. ben bu yüzsüzlüğe daha fazla dayanamayıp hemen dışarı çıkıp siktirdim gittim.

bu memleketin hali nola böyle ??
    4 -2 ... mosquito
  2. 2.
    (bkz: derste 31 çeken öğrenci modeli)
    (bkz: abazan ile diyaloglar)
    1 -1 ... squicy
  3. 3.
    eskiden bunları iki film birden sinemalarında yaparları, teknolojinin geldiği noktayı eshefle izlemekteyiz.
    1 ... voodoo people
  4. 4.
    hepimizin zaman zaman şahit olduğu, toplumdan dışlanası bombalardır.
    1 -1 ... arabaciarabayatasget