bugün

https://www.youtube.com/watch?v=iPjMHjvGtZQ

seninle el ele tutuşup sağanak yağmur altında ıslanarak koşuştursak arka fonda bu çalardı.
görsel
Kendisi bir kedi zaten petshopta çalışmıyor orada yaşıyor..
Pet kuaföründe veya veteriner kliniğinde çalıştığını tahmin ettiğim yazar bacımız.
Sevdiğimiz, iyi yazar.
Bir nickaltını esirgemeyiz evelallah. *
görsel
Gelin olmuş gidiyorsun..
görsel
Yanlış yaptıysak doğrusu hoşumuza gitmemiştir. iyi geceler. Biraz dikkat çekelim dedik.
Bana biraz renk ver.. ah Sinoplu kekim. Yazdığını yeni fark etmiş olmanın hüznü var içimde.
Ben bayadır nickaltıma bakmamıştım arkadaşlar başlık bir başkasının başına kalmış açan şahıs silik olmuş.. ah suzan ablam gitmiş kendi başlığımda entrysini göremeyince fark ettim çok üzgünüm şuan aylardır konuşmamıştık da.
Gelmişken yine uplayayım dedim çok özlemiştim geldi çok şükür..
görsel
Nickalti hep cumartesi tarafından uplanan yazar.
Kendisi şefkat arayan bir kedi ama beni ihmal ediyor yazarı..
Tanışmak istenen yazar. Ama bundan haberi yok.
kralına çatarım şarkı, şiir paylaşmayı bırakmış. kendine yeni bir pelinsu mu buldu acaba?

filaş filaş filaş.
Cüzdanında hurma çekirdeği yerine Kurşun taşıdığı iddiaları olan yazar.

Tehlikeli diyorlar.
görsel
Show tv’de haber olmuş yazardır...
Bana da söz verdi “aç tırtıl” isimli romanı okuyacak sonra hakkında muhabbet edeceğiz yazarı.
Üç silahşör'ü okumaya karar veren yazar.* Buna biraz da ben sebep oldum. O halde; athos, porthos, aramis ve d'artagnan şerefine.

görsel
Nedir bu efkar kurban olduğum?
En kalitelisi ve tatlısı tartışılır ama en değer verdiklerimden biri.
sözlükteki en kaliteli ve en tatlı yazar.
Bokunu yiyin.
Bana küstüğünü düşündüğüm yazar. Eğer barışmazsa her gün rahatsız edeceğim kendisini.
Cadı mavisi ne lan cadı kızılı olur.
yine şiir mi yazdı malum kişi diye geldim, değilmiş.
t. bu günleri de mi görecektik yazarı.
görsel
yavşak gülümseyişi ile hatırladığımız Ve her fırsatta fotosunu paylaşan ilgi or*spusu bir yazar tarafından yine Burada samimiyetsiz bir ilan-ı aşk edilen yazar.
mavinin yakıştığı ender insanlardan.
güncel Önemli Başlıklar