1. ?.
  her yayanın başına hayatında en az bir kere, bazı yayaların başına hergün bir kaç kere gelen hadise.

  akıcı bir trafik düşünün. karşıdan karşıya geçmek için trafiğin biraz seyrelmesini bekliyorsunuz. üst geçitmiş,yaya geçidiymiş, trafik lambasıymış hak getire. fırsatı değerlendirmek zorundasınız. o boşluğu kaçırırsanız bir-iki dakika daha bekleyeceksiniz. gözünüz karşıya geçmek için trafiğin müsait olacağı seyir halindeki en son arabada. işte o en son araba bir taksi amına koyayım ! sizi görür müşteri zannedip yavaşlar yavaşlar yavaşlar... size geçme fırsatı vermez. o yavaşladıkça arkadan trafik yeniden yoğunlaşmaya başlar. işte o an sizde küfüre başlarsınız.
  1 ... pisuvardaki adam
 2. ?.
  yavaşlamaya başladığı anda el ile müşteri olunmadığını belirten bir hareket yapılıp tekrar hızlanması sağlanabilecek olan taksicidir o.
  ... challenger67
 3. ?.
  minibüsçüler de yapar bunu. tam karşıya geçiceksin çat diye keser önünü geçemezsin. önden geçmek istersin lan binmedim üstüme sürmesin şimdi diye korkarsın , arkadan geççem desen zaman kaybeder yeşil ışığı kaçırırsın.
  ... satchafunkilus
 4. 1.
  eğer taksiciyse en azından anlayışla karşılanabilecek olan adamdır bu. hani ekmek parası falan çünkü kimisi de müşteri olarak bekliyor orada ve durmazsa küfür yiyecek. ama bir de hiçbir amacı olmadığı halde aheste aheste gelen pezevenkler var ki; işte onlara küfürün allahını bile etsen müstehak.
  ... bana bebegim de
 5. 2.
  bazen yavaslamasi bazen de hizlanmasi isin icine eder. kenarda bekliyorsa ve gecmesi icin son arabayi beklerken birden hareket edecegi veya hizlanacagi tutar ve araba zincirinin uzamasina neden olur. cunku biten ve gelecek olan araba zincirlerinin arasindaki mesafeyi daraltmis olur.

  bazen de sag seridi ansizin kapatarak sizin bir serit otede beklemenizi imkansizlastirir.
  ... oteki turkiye