1. 1.
  garip bir algoritmadır. bir indireyim dedim sürekli adını duyuyorum diye, karşıma çıkan 10 kişiden 6 sı çevik kuvvet veya uzman çavuş. güncelledim, yine buna yakın bir sonuç çıktı. garip bir karma.

  belki daha önceden yapanlar varsa bu tespiti kusura bakmayın, yetişemiyorum sosyalleşme jenarasyonlarına.
  7 -2 ... meyus zeyrek
 2. 2.
  çoğu "er" olmakla birlikte olmasa da genelllike hiçbir halt olamayan,mahallesinden çıkamayan,vizyonsuz,kültürsüz, max muhabbeti "arabayı değiştirdim geçen" olan tiplerin askere gidince kendilerini " önemli, muasır" biri olarak görmeleri ve artık kendilerini berlilri bir gruba ait hissetmeleri sonucunda ortaya çıkan şey.
  üstüne kamuflajı giyen foto çekiliyor bunu da bir bok, güç göstergesi sanıyor. kendini o kamuflajın içinde götü dona dona nöbet tutup, tuvalet temizlerken tom cruise olarak hayal ediyor. sıktı.
  3 -1 ... dincifilozof2
 3. 3.
  O nasil bir programdır ya. Hic kullanmadim merak dahi etmiyorum ama bildiğin kendisini pazarliyo millet. Diz pazarlamiyosaniz üstünüze alinip vay efendim sen kime laf yapiyosun şekillerine girmeyin.
  1 ... potluvese
 4. 4.
  c2 ney?

  entry bursa'da.
  3 -1 ... fennafillah
 5. 5.
  Silahla kızlara hava atmaya çalışanlar topluluğu diyebiliriz. Muazzör harika fevkalade özel muhteşem harekatçı gibi bir havadalar ama elde telefon c2de karı kız kovalıyorlar. Gerçek asker, polisin zaten bu muhabbetlere zamanı olmuyor.
  4 -1 ... eneskamis
 6. 6.
  ibretlik tespittir.
  1 ... bize de mi caylak
 7. 7.
  Haberlerde bile eskort bulma programı diye geçen bir uygulamadan bahsediyoruz, kimse girmesin bence.
  3 ... sahiden iyi mi geceler
 8. 8.
  olaya sosyolojik yönden bakalım.
  Bu asker polis grubunun yaklaşık %90ının yaşı 20-24 arasıdır. ülkemizdeki algı deseniz "ekmek kazanınca evleneceksin". ve bu mesleklerin bir sıkıntısı var: örneğin bir sağlıkta veya meb de çalışıyorsanız çok sayıda kendi yaşınızdaki kadınla çalışma fırsatı buluyorsunuz. ama bu iki meslek bu konuda çok daha acımasız. belki de hiç bekar bir kadınla çalışmadan emekli olursunuz. gençler de ne yapsınlar işte nereden bulursak mantığıyla buralara sarıyorlar.
  Ama yine de yaptıklarını doğru bulmadığımı, bu tarz hareketlerin bu mesleklere gölge düşürdüğünü de ekleyerek entrymi bitiriyorum.
  1 ... ilim irfan sahibi