bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 16777215.
  dünyanın en mükemmel futbolcusu ve 23 yaşında olmsından kaynaklanır... kimse türkiye'yi tanımak ya da onu övmek zorunda değildir... günlüğü binlerce dolar eden biri siz olsanız emin olun pek bir farklı olmazdınız... adam dünyada an itibari ile rakipsizdir... bırakında kalksın götü ya da tanımsın türkiye'yi bunları önemsememek lazım...

  ayrıca o kadar abartılacak bir cevap da vermemiştir... evet siz muhteşemsiniz mına koduklarımın...

  edit: lan ronaldo seni izlerken "piç çok harika ya" diyenlerin damarına basmışsın şerefsiz biz de senin futbolculuğunu savunduk diye eksi oy yağmuruna tutulduk... hadi abilere bir kaç hareket gösterde kendilerine gelsinler...

  edit2: anlaşılmamış entrylerde birinci sırada... yeah. cris evladım seri hareketlerde bulun hoşlarına gitti bunların...

  edit3: hala eksilenir mi ya? yeter artık ronaldo git yat abilerin seni izlemekten yoruldu...

  edit4: evet cris üstünden bilmem kaç gün geçti ama hala eksileniyor showların... *

  edit5: valla yeter artık mına koyum ya hala eksileniyor derdiniz nedir anlamadı biz. var siz duşjj?

  edit6: amına koyum yeter artık bu kadar da eksilenmez ki?!

  edit7: allah hepinizi çarpsın lan! hala eksileniyor..

  edit8: eksileyen toptur..

  edit9: lan şu entry'i silsem karmam 50 puan artar o kadar da eksilendi yani..

  edit10: 112 adet oy almış.. harikasınız lan.. c ronaldo nun götünün kalkması
  46 -83 ... fatal
 2. 0.
  bu tür açıklamalar karşı tarafı motive etmekten başka bir işe yaramaz. kendisine şükranlarımı sunuyorum.
  3 -2 ... shalamar
 3. 1.
  götü kaldırıldığından mütevellit gerçekleşmiş olay. kendisi dünyanın en mükemmel topçusuymuş. yok ya. belki bana göre dünyanın en mükemmel futbolcusu cannavaro. dünyanın en mükemmel topçusu illa samba yapar gibi topun sağına soluna atlayan bir hücum oyuncusu mu olacak? ne alaka. ya da buffon, var mı bir tane rakibi? ronaldo'nun yaşı gençmiş. messi var kardeşim gençse genç, hızlıysa hızlı, teknikse teknik ve "efendiyse efendi". ronaldo kötü topçu demiyorum, zaten diyemem. şu an gidipte coşturmayacağı takım yoktur ama 2 senelik bir adamı da futbol ilahı ilan etmek yanlış olur. edersen de böyle işte bulutların üzerine çıkar.
  5 -2 ... vurursa gol olur
 4. 2.
  ronaldo nun götü her zaman kalkık olduğu için yeni gelişen bir hadise değildir bu.saha içinde yere yatmalar kalkmamalar,gol sonrası sevinmemeler..uzar gider bu.ayrıca kendisinin türkiyeyi tanımamasına ihtimal yoktur.şampiyonlar liginde rakibini yenen fenerbahçeden de mi haberi yoktu.sinir bozmaya çalışmıştır.umarm gerekli cevabı 7 haziran da kendisine verilir.
  3 -1 ... helix
 5. 3.
  Türkiye'nin işine geleceği ve Avrupa Şampiyonasında semeresini alacağını düşündüğüm durum. **
  4 ... omur
 6. 4.
  oysa ne güzel olurdu "rakı şiş kebap, belly dancer, boğaz, 3 buyukler" muhabbeti yapsa.

  soru şudur: "türk milli takımının şu an en formda oyuncusunun porto veya lisbon'a transferi ile ronaldo'nun türkiye'ye transferini karşılaştırabilir miyiz?"

  ha tabii bu iki olayı karşılaştırmak bir eziklik göstergesidir kesin.

  zaten bir insan kendini üstün görüyorsa "götü kalkmış" karşıdakini üstün görüyorsa "ezik" tir. normal olan başarı veya başarısızlığı ölçü almadan herkesin eşit olduğunu varsaymaktır.

  o halde şuradan buyurun:

  - yerli malı yurdun malı, herkes türkü yalamalı.

  yine de merak edenler icin soyle birseydir:

  http://ronaldo-is.com/pics/ronaldo-diving.jpg
  6 -3 ... action teption
 7. 5.
  zihinsel açıdn bakıldığında farklı yorumlanabilecek durum. insan beyni öyle mükemmel bir yapıdır ki, yaşadığı ancak gerçek olmayacak kadar kötü olduğunu düşündüğü konuları hafızasından siliverir.
  yoksa, ronaldo paşamızın, ümit milli takımları dünya şampiyonu olduktan sonra, hem portekiz'de, hem de türkiye'de yenildikleri bir takımı kolay kolay unutabileceğini sanmıyorum. zaten zamanında bu hezimetin etkisi olmasa, seksenlerde TRT'de dönen tanıtım filmlerindeki gibi ne bizi tanımayan kaldığını zannediyorum, ne de bu adamların dünya futbolunu takip etmediklerini düşünüyorum.

  edit: maç bilgilerini internetten bulduktan sonra, o zaman ümit millide oynayan halil, hamit, servet, ibrahim'in de kadroda olduğunu görüp ronaldo'nun ikinci bir amnezi geçirmiş olabileceğini düşünmüşümdür. keşke o maçta ronaldo'ya kanadı dar eden serkan balcı da oynuyor olsaydı.
  4 -1 ... kelkeshoze
 8. 6.
  (bkz: göt dedigin göt ötmeli ötmeyen götü cükmeli)
  1 -2 ... bu nick tam yirmi bir harf
 9. 7.
  (bkz: servet tempra sever)
  6 ... peyderpey
 10. 8.
  türk milli takımını tanımaması bizim için büyük bir şanstır. açıkçası ronaldo'nun servet madenini maç içerisinde kendi başına bulmasını maç başlamadan önce öğrenmesine tercih ederim.
  3 -1 ... blakkheim
kapat