1. 1.
    5n 1k programının yapımcıların bir tanesi, diğeri için (bkz: soner yalçın).
    onlarlaydım ama onlardan değildim isminde bir kitabı da vardır.
    3 -1 ... stockton to malone
  2. 2.
    öküz dergisinde yazdı.
    3 -1 ... cokmugerekli
  3. 3.
    5n 1k bitmeden evvelki son reklam arası öncesi 'reklamların ardından bugün de 5n1k'yı toparlamanın vakti gelecek' kalıbını
    kullanmakta ısrar eden gasteci.
    3 ... sayincevizkabugu
  4. 4.
    son derece kaliteli program yapan ramazan bayramında konuk olarak ramazan davulcularını cagıran televizyon sunucusudur.
    3 ... memcos
  5. 5.
    yıldırım türkere esir alınan askerler hakkında yazdığı yazılar nedeni ile kankası soner yalçınla birlikte gayet gereksiz bir klip hazırlayan, gelen tepkiler üzerine klibi kendi sitesinden kaldıran aydın doğan'a iliştirilmiş gazetecidir. son basın krizinden işten çıkartılmış idi. tilki-kürkçü!
    2 ... sakaci zeus
  6. 6.
    flu adlı bir kitabı vardır. resim ve şiirlerden oluşan güzel bir derleme.
    1 ... risorder pejmurder
  7. 7.
    sağır oda adlı dizinin yapımını da üstlenen proje-ct adlı yapım firmasının ortağıdır.

firmanın bir diğer ortağı; (bkz: soner yalçın)
    1 ... paleface
  8. 8.
    birand ekolünden gelen araştırmacı gazetecilerdendir.
    sanıldığı kadar derin olmadığını fakat piyasadakilerden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.
    2 ... dervisabdi
  9. 9.
    recep tayyip erdoğan ın simon peres e verdiği ayar dan sonra bir grup arkadaşıyla beraber oturup düşünmüşler, türkiye nin başbakan ı ile gurur duymaya karar vermişlerdir. emine erdoğan ın gözyaşlarını sahte bulmamış, seversiniz yada sevmezsiniz tayyip erdoğan ın uslübunu gerekli görmüştür. kendisinden birey olarak bunları beklemezdim, işte politika, oy avcılığı falan diyecek diye düşünmüştüm, yanıldım. hislerimize tercüman olana kadar.
    1 -1 ... serander
  10. 10.
    twitter'da münevver karabulut'un babası hakında şöyle bir yazıyı yayınlayan gazeteci.

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/08/31

edit: uzun bir yazının özeti; cüneyt özdemir münevver için kitap yazmak istemiş ve bu durumu babasına bildirdiğinde, babasının cevabı elde edilecek olan para olmuş. hatta bu parayı nereye kanalize edeceklerini kendilerine ne kadar vereceklerini sormuş. 6 ay boyunca kızı için çırpınan bir babanın birden bire para için böyle işlere kalkışması vicdani yönü ağır basan biri olarak beni insanlığımdan utandırdı. dünyaları da verseler haram ederdim o hakkımı.
    5 ... patlak fermuar