1. 9.
  Siz de fark ettiniz mi Cumhur ittifakı Ekrem imamoğlu’nun ileride Cumhurbaşkanı olacağı paniğini içten içe acayip bir şekilde hissediyor ve yaşıyor. Mansur başkanı güzelleme çabaları da Bundan. Hem yaşından hem de Kürt oylarını alamayacağını düşündüğünden Mansur başkanı övüyorlar. Ekrem imamoğlu 5 tane galerici ile uğraşmıyor 18 senedir iktidarda olan bir parti ile uğraşıyor bu kolay değil. Cüneyt Özdemir senin içinde adamlık Olsa dersin ki düne kadar belediyenin baskın olduğu ukome, Ekrem başkan kazanınca niye bakanlık temsilcilerinin ağırlıkta olduğu bir kuruma döndü ?

  Eski dönem borcu bahane edilerek, yönetim kuruluna güreşçi atanmış Kamu bankasının bloke ettiği yurt dışı kaynaklı Metro krediSinden bahset ? Pandemide istanbul halkı için toplanan yardım parasının bloke edilip istanbul halkı için kullandırılmamasını konuş ? Var mı bunları konuşacak dürüstlük içinDe Ahmet Hakan vol 2.

  Bugün istanbul’da ideolojik saplantılı olmayan herkes taksi sorununu ve plaka mafyasından yaka silkiyor. Bıkmış usanmış durumda. Ekrem imamoğlu bu kangren olmuş soruna çözüm sunuyor, plaka mafyasının Ricası ve isteği üzerine bakanlık yetkilileri vs ukomede Reddediyor bunu. Şimdi kim halk için kim rant için mücadele ediyor bir kez daha görüyor istanbul. Sizin yalanlarınıza anca ahaber seyircisi kanar.
  3 -1 ... bolivya devlet radyosu
 2. 8.
  cüneyt abimizin kavgada bile söylenilmeyecek sözleri söylemesi durumudur. ben ekremin yerinde olsam şuanda başkanlığı bırakırdım..
  2 -5 ... frank lucas
 3. 7.
  Utanmasa ekonomiyi imamoğlu na baglayacak kadar edepsiz.
  Yuh sana.
  2 -2 ... atlant isten gelenadam
 4. 6.
  şimdi bu adamı da aktroll ilan eder yobaz muhalifler. herkes aktroll zaten, muhalefet o kadar iyi gidiyor ki atatürkün izinde hem de.
  2 -3 ... uluyan bilge
 5. 5.
  cüneyt özdemir ya cahil (sarayın belediyeleri kaybettikten sonra yaptığı ukome "düzenlemesi"ni bilmiyor), ya aptal (biliyor bağlantıyı kuramıyor), ya kötü niyetli (durumu biliyor, chp belediyelerini kötüleyerek saraya yaltaklanma derdinde)

  19 şubat 2020'da saray özel kanun çıkarıp ukome'nin yapısını değiştirdi. seçilmiş belediyenin temsilcilerini azınlığa, saray tarafından atanmışları çoğunluğa getirdi. bu hafta imamoğlu'nun kiralık taksi plaka projesi de ukome'de oylandı ve saray tarafından bu atanmış çoğunluk tarafından engellendi.
  cüneyt özdemir in ekrem imamoğlu na verdiği ayar

  bu ne kadar aptalca bir suçlama. saraylı, cahil cühelanın elinden topladığı sınırsıza yakın kanuni gücü kullandı, taksi konusunda kararı verecek ukome'de çoğunluğu eline geçirdi. o çoğunlukla göstere göstere istanbul belediyesinin iş yapmasını sabote ediyor. bunu anlamak bu kadar zor mu?

  burdan çıkan sonuçlar:
  1/ bu sabotajı yapan, işine gelince millet iradesi diye zırıldayan saraylı.
  2/ saraylının derdi, izmir/istanbul/ankara halkının rahatı değil. kendi partisine oy vermediler diye aklınca istanbul halkını bir kez daha "cezalandırıyor".
  4 -3 ... ben de yazdim
 6. 4.
  iyi mansur un ankarada destan yazıldığı kabul edilmiş bu da bir şey.
  4 -3 ... oberst
 7. 3.
  Adam cumhurbaşkanı değil ki? Neymiş ortadoğu da ne yapacakmış. Rte nin elinde yasama, yürütme ve yargı var ne yapabiliyor anlat bakalım yalaka Cüneyt.
  11 -4 ... benimhalaumudumvar
 8. 2.
  ortadoğu, avrupa birliği ne alaka anlamadım ama, mansur yavaş konusunda hak verdiğim ayar.
  1 -2 ... sivasli bey
 9. 1.
  imamoğlu’na verilen i-na-nıl-maz ayar.

  cüneyt özdemir in ekrem imamoğlu na verdiği ayar
  3 -6 ... jimmy tudeski