1. 10.
  sahada olmasa daha adil ve tansiyonu düşük bi maç izleme ihtimali barındıran şovenist. salyalarını saça saça kart gösterirken aşka geldi, yoksa tanırım iyi çocuktur.
  2 -3 ... sydera
 2. 11.
  "galatasaraylıyım falan ama ne maçtan anladım ne galibiyetten" gibi bir böğürmenin sebebidir..
  3 -1 ... walktothestars
 3. 12.
  öncelikle biz galatasaraylılrın tepki göstermesi gereken hakem. bizim feneri, yenme,eleme zevkimizi ve fenerli arkadaşlarla daşşak geçme hakkımızı gasp etmiştir. ayrıca bu adamın ciğerlerinin tıp dünyasınca araştırılması gerekir. bu kadar düdük çalabilecek bir nefese normal insan evladı sahip olamaz.
  7 ... guzunamca
 4. 13.
  27 subat 2008 galatasaray fenerbahce maci'nın ilk yarısının son düdüğünü, galatasarayvolkan yaman'ın fenerbahçe kalecisi volkan demirel ile karşı karşı kaldığı anda çalmış, fifa kokarthakem. *

  (bkz: fifa kokartı)
  3 -2 ... minik mavi balina
 5. 14.
  bir galatasaraylı olarak maç esnasında ve sonrasında sevdiği yakınlarıyla birlikte andığım hakem bozuntusu. maçı katleden şahıs. *
  1 ... nedir yani
 6. 15.
  top toplayıcı topu gökhan gönül'e attı gökhan o topu almayıp ayağının dibinde ki topu aldı diye ikinci sarıdan kırmızıyla oyundan atan emir kulu. bu kartla galibiyeti içine sindiren bütün demogoji karşıtlarına ufak bir demo olsun.

  (bkz: emir kulu)
  4 -3 ... butun sifatlari tamlarim
 7. 16.
  futbolun kurallarını baştan yazan ; devrim niteliğinde kararlara imza atan hakemdir.
  2 -2 ... rakimalboga
 8. 17.
  bu maçtan sonra yeni hobiler edinmesi veya yurt dışında uzun bi' tatile çıkması muhtemel olan hakemdir. zira çok fazla boş vakti olacaktır kanımca bu yıl.
  -1 ... kartal penchesi
 9. 18.
  hakemdir. ahkam kesmiştir. sarı kart vermiştir. ama nasıl vereceğini bilmeden vermiştir. aslında hakem değildir. iyi hakem en az kart verip en çok futbol oynatan hakemdir. kötü etmiştir.
  ... yemrec
 10. 19.
  dünyanın en büyük derbilerinden birinde futbol adına hiç bir şey olmamasının yegane sorumlusudur. bir galatasaraylı olarak tez zamanda bunun hakemliği bırakmasını ve kendine yeni iş sahaları açmasını diliyorum.
  1 ... eksik bir sey