1. 1.
    yarın oynanacak ve bu sezon ligin kaderini belirleyecek Fenerbahce-Galatasaray maçında düdük çalacak, babası fenerbahçe bünyesinde çalışan bir eleman olmasına rağmen, işiyle özel hayatını birbirine karıştırmayacağını umduğum genç ve fifa kokartlı hakem. fenerbahçe'nin galatasaray'ı 2-1 yendiği türkiye kupası çeyrek final maçınıda yönetmiştir.
    2 ... tttddd
  2. 1.
    27 şubat 08'deki galatasaray fenerbahçe çeyrek final mücadelesi 2. maçını yönetecek hakem.
    2 ... notrinova
  3. 2.
    27 subat 2008 galatasaray fenerbahce maci'nın resmen ırzına geçen hakem... sadece ırzına geçse yine iyi bir de paramparça etti resmen... yuh artık cüneyt...
    4 -4 ... fatal
  4. 3.
    hakemlik kariyerin bitecek olan kişi. sözlükteki en mal yazar bile gs-fb macini ondan daha iyi yönetirdi. sözün özü macin irzia gecse yine iyi yedi sülalesini elden gecirdi.

(bkz: ben bunu buraya yaziyorum)
    6 -9 ... mulayim
  5. 4.
    fenerbahçemizin galatasarayla oynadığı kupa maçında gökhan gönülü çok bait bir şekilde attığını düşündüğüm için kendisine kızdığım hakemdi. duyduğuma göre fenerbahçeliymiş. hatası acele kart çıkartmasıydı sanırım

edit: otoriteyi kartla sağlayacağını sanıp oyunu daha fazla gerdiğine kanaat getirdim ayrıca...
    5 -3 ... ataryemez
  6. 5.
    bu akşam ebesinin ve ne yazık ki annesinin kulaklarının bol bol çınladığı adam.
    3 -3 ... janjan
  7. 6.
    selçuk dereli'den görevi devralmış hakem benzeridir.
    6 -5 ... rakimalboga
  8. 7.
    27 subat 2008 galatasaray fenerbahce maci'nin ilk yarısında alışık olmadığımız derecede fifa kurallarını uygulayan ancak maçın özellikle 70. dakikasından sonra maçın ırzına geçen, maçı katleden, maçın mecidiyeköy polis merkezinde bitmesine sebep olan genç hakem.

maçın ilk yarısında maç bitseydi, hakem gözlemcisinden en az 8 alacak olan ancak yine maçın 70. dakikasından sonraki yönetimiyle genel olarak 5 bile alamayacak olan hakem. zannımca bu maçtan sonra uzun süre maç verilmeyecektir.
    7 -1 ... paleface
  9. 8.
    (bkz: kıymetlimis)
    1 -1 ... junojuno
  10. 9.
    galiba be$ikta$lı hakem.*
    -1 ... nako