bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    inci sözlükte gördüğüm dayanışmanın baş tacıdır. nani'ye çıkan kart kimine göre doğru kimine göre yanlış lakin aslolan bir şey var. o bizim hakemimiz nasıl olurda bu denli büyük maçları yönetmesinden koltuklarınız kabarmaz. bilindiği üzre roy kane dışındaki tüm ingilizler çakır'a hakeret edip yanlış karar ithamlarında bulunuyor. ona kalırsa bizde manu-gs maçında 2 penaltı kaybettik hakem yüzünden, fb-bate maçı ise 4dk kırmızı yedi mereiles . ben bu kampanyayı kendi sözlüğüme taşımak istedim isteyen destekler isteyen köstekler.

burada cüneyt'in kararının doğruluğu tartışılıyor. yes diyerek destekleyebilirsiniz.

http://live.independent.c...ir_right_to_send_off_Nani

bu kampanyadan önce %27 olan pozitif oy inci sözlük'ün katkısıyla %49 a çekilmiştir. şimdi ise hedef daha yukarı.
    7 -1 ... kafabimillon
  2. ?.
    yes diyerek katıldığım yarışma..

inci sözlükten hayırlı bir oluşum, şaşırtmıştır..
    3 -1 ... mehmedayaz
  3. ?.
    inci'nin uzun zaman sonra ilk defa guzel bir ziyaretidir.
    2 ... zubizarett
  4. ?.
    inci'nin celal ile cerenle uğraşmak yerine asıl böyle bir olayda organize olması gerekmektedir.
    2 ... rifi
  5. ?.
    çok güzel düşünülmüş. "yes"ledim bende.
    2 ... sxyby31
  6. 1.
    her ne kadar beni 480 liradan etmiş olsada önce sinirlendim sonra bastım yes i.

helal olsun cünoma.
    2 ... the good the bad the gudubet
  7. 2.
    inci nin weletlerine ilk defa yardım ettim artık iflah olmam.
    2 -1 ... x09684a
  8. 3.
    %61 evet
    %39 hayır ile sonuçlanan anket. emeğe geçen herkese teşekkürler ezdirmedik hakemimizi.
    2 ... rifi