Advertisement

 1. 1.
  hala drogba mrogba saçmalayanlar var. ulan adam bildiğin uçan tekme ile tabanla adama giriyor. futbolda yok böyle bişey kardeşim yanında kimse olmasa bile o haraketi yapamassın, he yaparsın da birine denk gelirse o zaman yersin kırmızıyı.
  10 -2 ... mavinin tutkusu
 2. 2.
  nani gibi sabıkalı bir oyuncunun arbeloa'ya uçan tekmeyle girerek, göğsüne çivili krampon soktuğu harekete verilen haklı karttır.

  hadi sadece topa girme amacı vardı.. pozisyonun devamında öyle belli ki nani iyice sokuyor ayağını, çekmiyor.
  7 ... dont be scared homie
 3. 3.
  sonuna kadar haklıdır.
  11 -2 ... cifte kavrulmus zenci
 4. 4.
  yerden göğe kadar haklı kırmızı karttır. haksız diyen adam futbol kariyerine ofsaytı öğrenmekle tekrar başlaması gelecekte yapacağı tartışmalar açısından önemli.
  6 -1 ... carlschmitt
 5. 5.
  derslik karttir. sonuna kadar haklidir. kirmizi kart icin illa birinin olmesi mi lazim? haksizdir diyenler futboldan zerre kadar anlamiyo demektir. haksizdir diyenlerle futbol konusmayin cenenize yazik.
  5 ... frekans
 6. 6.
  kartın sebebi topa ayak kaldırmasına değil, ayak çarpmasından sonra kaburgadan itmesinedir. pozisyon tekrarını izleyin göreceksiniz.
  5 ... hambarca
 7. 7.
  Haklı karttır. Taban göstererek hava topuna kalkıldığı nerede görülmüş, futbolda öyle bir hareket mi var ? Bununla drogbanın kafa kafaya çarpışmasını aynı kefeye koyan beyin kıvrımlarının varlığı da enteresan.
  4 -1 ... mephala
 8. 8.
  ilk gördüğünüzde bu nasıl kırmızı denilecek fakat tekrarını izledikten sonra kırmızı kart olduğu anlaşılacak karttır. Nani resmen böbreklerini deşmiş arbeloa nın.
  5 ... liverpoolmlt
 9. 9.
  tff nin yayımladığı hakemin el kitabında 33.1.2 der ki;
  Hakem, araçla silah arasındaki farkı ayırt edebilmelidir. Örneğin, topa vurmak için havaya sıçrayan bir oyuncunun kollarından kuvvet alması tabiidir. Ancak dirseği ile rakibine dirsek vurması durumunda dirsek bir silaha dönüşmektedir. Topla oynamak niyetiyle topa ayağını uzatan oyuncunun ayağı araçken, ayağıyla topa değil rakibe yönelik hareketleri yapması halinde ayak silah olmaktadır.

  pozisyonu izlerseniz nani arbeloayı görmüyor bile tamamen arkasından gelen topa konsantre. e oldu amk bi yerden adam çıkar diye ayak kaldırmasın kimse.

  bakın hala dalak böbrek diyen var... darbenin yumuşak olduğunu idda etmiyor kimse. kural açık. harakette kasıt yoksa kırmızı olamaz.

  e amk o zaman diziyle cech in kafasını kıran adam da kırmızı görmeliydi...sarı bile görmedi? doğrusu o çünkü. bunun adı çarpışma. açın bi daha izleyin nani adamı görmüyor bile. e amk yukarda kuralı yazdık daha hala konuşuyorsunuz abi at gözlüklü müsünüz ya.
  6 -8 ... dur hele
 10. 10.
  ya size ne gösterir göstermez hakem değil mi?! 10 kişiyle kalmak manchster gibi takımlara koymaz.
  1 -2 ... peyote