1. 1.
    ismailağa tarikatının biz müslüman müminlere hediyesidir.
    cübbeli ahmet in 4 kavanoz balı 110 tl ye satması

enflasyonla topyekün mücadele kapsamında cübbeli ahmet hoca'nın lalegül tv kanalı müminler bal yesin enerji ve kuvvet kazansın diye büyük bir fedakarlık yapmış.
    4 kavanoz süzme bal sadece 110 lira.
    tabi bir de kargo bedeli var, o da allah rızası için alıcı mümin kardeşlerimiz tarafından ödenecek inşallah.

arılarımızın hepsi ehli sünnet arılardır ve balları da helal sertifikalıdır.

not: bazı siteler bu kampanyaya karşı süzme bal 80 tl'den aşağı olamaz diye atayizlik yapıyor.
    cübbeli ahmet in 4 kavanoz balı 110 tl ye satması

eh sen kovanın başında kuran okumazsan, duva okumazsan tabi 80 liraya mal edersin balı.
    bizim arılarımız allah tarafından verimli ve mümin arılar olduğu için fazla bal veriyor, o yüzden maliyetler düşük inşaallah...
    9 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    yanında 100 polen hediyesi yoksa almayacağım bal.
    1 ... gamzedeyim deva bulmam
  3. 3.
    abdestli arılardır. inşaallah.
    1 ... kazangap
  4. 4.
    bizzat cübbeli hocamizin tedrisatından geçen sufî arılarımız tarafından üretilen ballarımız her türlü sınava ve çare bulunmaz dertlere karşı birebirdir.
    1 ... kiytirik
  5. 5.
    bilip bilmeden konuşuyorsunuz. o balı yapan arılar ilk önce arabistan' a götürülüyor orada iman yüklemesi yapılıyor. kraliçe arı ihram giyiniyor ve kovana perde çekiliyor. kraliçe arı namahrem bir şekilde perde arkasında duruyor ve işçi mümin arılar bal üretiyor. o yüzden ballar helal olarak üretiliyor.

not: din ile dalga geçme gibi bir durumum yoktur. bu gibi dini inancı olan kişilerin inançlarını kullanarak ticarete çevirmelerine karşı bir tepkimdir.
    5 ... birkilobytealabilirmiyim
  6. 6.
    sofilerin canı esrardan sonra (ottur günahı yoktur der hocamız) tatlı şeyler istemektedir bunu bilen cübbelide tabiki bu hizmeti esirgememiştir.
    ... dergah sovalyeleri
  7. 7.
    okunmuşsa alınacak balıdır. candır.
    allah akıl versin.
    ... guneyden
  8. 8.
    enflasyona kurban gitmiş ballardır. zira bir kaç ay önce 100 tl'ydi. cübbeliye bu konuda ben de kırgınım..
    ... bob lee swagger
  9. 9.
    aramızda kalsın. yine bir tv kanalında satılan 10 kavanoz balı 100 tl ye veriyorlar ve yanında da kol saati hediye ediyorlardı. içerden bir ahbap vardı. bana; ;aga dedi bal bozulur mu yav? ballar teneke içinde kurtlanmış dedi.ben de ooooha dedim tabii ki.
    ... kurtkedisi
  10. 10.
    Sendika kurması yasaklanmış arılardır.
    ... the ballad