bugün

Usb bellek var ama gerçi benim için gerekli bir sürü dosya taşıyorum yanımda. Metro turizme ait 6 ay öncesine ait biletim var harbiden bunun ne işi var burada.
10 yüro var benim cüzdanda. Ama ben kefen parası diye saklıyorum.
aylardır kırılan gözlük sapının parçası vardı. yeni attım. bir tane de hurma çekirdeği var ama yanlış anlaşılmasın bereket olsun falan diye koymadım. havaalanında bir amca rastgele geçerken ikram etti o an atacak yer bulamadım çekirdeği ben de cüzdan gözüne koydum, anısı oldu diye atmıyorum da.
hurma çekirdeği. annem zorla koydurtmuştu bereket olurmuş. bâtıl diyen gelsin yüzüme söylesin.
telefon pc tamircisi kartıdır şuan gereksiz ama teknolojik cihazın ne zaman arıza yapacağı hiç belli olmaz her an gerekebilir.
Üniversiteden kalma batak sonucu kağıdı. Yasin'le Caner'e koyduğumuz gün diye not almışım Bi de.
Yazılar silinmiş 8 sene oldu.
Bi kaç şey daha var ama bana kalsın.
Üniversite arması. 8 sene önce mezuniyet cübbemin, yakasındaydı hatıra diye koymuşum.
isabetsiz milli piyango bileti.
vesikalık foto.
Hacettepe'nin 2014-2015 yılı cetvelli akademik ve miladi takvim kartı.

Mezunum ama neden beklettiğim hakkında hiçbir fikrim yok.
Prezervatif.
hayallerim. hadi eyvallah.
Petrol ofisi kartı.
Sipirtüel inanışınız varsa derhal temizlemeniz gereken şeylerdir.
Bekletilen gereksiz fişler ve çöpler para akışına engel olur.
Atm ve alışveriş fişleri. Arada çıkarıp atıyorum sonra bi bakıyorum yine doluyor.
Bes kurussuz kalirsam, bozdururum diye tasidigim 100 dolar.
1 nisan 2016'da iş yerinden aldığım izin kağıdı.
prezervatif.
şaka tabi ki, kaldı mı ki öyle insanlar torpidoya koyuyorum ben.
askerden sonra kafa dağıtmak için tek başıma gittiğim sapphire seyir terası bileti. o dönem benim için bayağı melankolik bir dönemdi bu yüzden bu biletin manevi bir önemi oldu, kıyamıyorum.
Lastik tamircisinin kartviziti.

Gereksiz değil aslında ama şimdiye kadar da hiç ihtiyacım olmadı.
alışveriş fişleri ve harcamak için beklediğim iki euro var hala saçma bir şekilde.
anısı var diye hurma çekirdeği ve kırık gözlük parçası.
eski sevgilimin bana yazdığı bir not duruyor cüzdanımda. bir de 2 sene önce bir iş arkadaşım "bereket totemi" yazdırmıştı, cüzdana koy paralar nasıl artıyor seyret dedi. gülmekten onu çıkaramıyorum çünkü tahmin edersiniz ki cüzdan boş...
Migros Money kart.
arap parasi, bereket getiriyormus. kendimi bildim bileli hep cuzdanimda, kim verdi onu da hatirlamiyorum aak
Alışveriş fişi.
para. ne kadar olursa olsun hiç bir zaman yetmiyor. hal böyle olunca durması da gereksiz bence.