bugün

görsel

Cuneyt babanın Etkileyici bakışlara sahip olmasından kaynaklanir. Adamın Yürüyüşü bile bir başkaydı be.
Binde biri bende olsa bin tane hatun kaldırmama yetecek karizmadır.
(bkz: Tipsiz)
Hem doktor olup hem oyuncu olan müthiş karizma. Bunun yanında at sürmeyi bilen, dövüş sanatlarında siyah kuşağı olan, kılıç kullanmayı bilen, on parmağında on marifet bir insandır. Çokta yakışıklıdır. Gerçekten tam bir karizmadır
Şimdiki imkanlar olsa ne filimler çekilirdi be. Düşünsenize salihin mermiyi taşla vurduğu sahnede cüneyt abinin oynadığını.
daha toplumumuzda hiçbir oyuncu tarafından ulaşılamamış karizmadır. hem görüntü hem karakter karizmasima sahip ender insanların başında gelir. zaman zaman öküzbaş alyonun derisinden davul yaptırsa da kendisine vurmayan birisine vurmayacak kadar da centilmen bir erkektir.
goruntusu bir film olan adam gibi adam. cocuklugumun en guzel anlarinda bana eslik eden, zeki alasya , metin akpinar, sadi alisik, kemal sunal, adile nasit, daha ismi aklima gelmeyen pek cok sanatci gibi, santci lafini hak eden adamdir. tesekkurle usta.
hollywoodda olsa alpacino değil cüneyt arkın vardı şimdi... adam ciddi yakışıklı ve çok fazla sinema karizması var. amerikada olsa oyunculuğunu felanda geliştirdi, kurşun yediğinde kafasını titretmezdi azer bülbül gibi...
bağırmıycaktın antonnnn ! https://www.youtube.com/watch?v=57lzhJqm-hU
(bkz: ahahahahahahahhahahaahaha)
Saygıdan el öptürür, diz çöktürür.
güçlü-kuvvetli ve de iyi yürekli esas oğlan rollerine fikslenmesini sağlayan karizmadır.

(bkz: ahırdan geliyorum)
(bkz: daha beter len)
(bkz: bitch pls)

https://galeri8.uludagsoz...451/fight-club_937868.jpg
işte ben bu adamın gözlerindeki şefkat ve tevazuyu da barındıran karizmayı seviyorum. diğer karakterler gibi 'ne kadar da güçlüyüm' iticiliği yok. Güç uğruna kendini kaybetmişlik yok. Ya da karizmatik olmayı sadece sert ve somurtkan bir yüz ifadesi takınmayla olmayacağını biliyor.

mesela bu da kara murat:

görsel

bu da kara murat:

görsel

ikincisini günümüz gençliği daha karizma bulur, niye, çünkü karizma olmayı hayvan gibi vücut, sert durup odun gibi bakmak ve ben coolum yeeaa, kafamı attırmayın hepinizi s.krim olarak görüyorlar.
Kendisinden oğluna, oğlundan da oğluna sirayet etmiştir.

Bunlar dededen toruna nesil galiba. görsel
duayendir bu adam..
beğenmeyen götünü yesin..
kahverengi saçlı, yeşil gözlü ve temiz yüzlü bir adamın karizmasıdır.

görsel
Hınç filminden:

görsel

Baba fenaa.
(bkz: daha beter len)
türkiye'de hiçbir aktörde yoktur. dünya çapında bir yakışıklılığı vardır.
kara murat, Battalgazi gibi filmlerinden midir nedir hiç bir zaman bulamadığım karizma şekli.

en ağır filmlerinde bile hoppidi hoppidi zıplayan, eğlenceli, bıçkın delikanlı canlanıyor gözümde.
Cüneyt baba başka dır. Şehmuz isimli abisinin filmine 100 geçerim. Erol Taş abisi falan ha.
Hayran olduğum iki oyuncudan biridir. Diğeri kemal sunaldır. Cüneyt arkın veya fahrettin cüreklibatur, avrupai bir yakışıklılığa sahip olmasına karşın sırf yabancı dil sorunundan dolayı italyadan gelen teklifi değerlendirememiştir. Burda çoğu kişi tarafından çektiği absürd filmler ile dalga geçilse de o vurdulu kırdılı sahnekerin saçmalığı arkın ın değil, o filmi çeken hıyarların suçudur. Usta o saçma sahneler de bile üstüne düşeni yapmış ve bizi inandırmıştır. Başkası oynasa kıçımızla güleceğimiz sahneler cüneyt abinin karizmasıyla etkileyici olabilmiştir. Yakışıklıdır, karizmadır ve yeteneklidir bunu hem samimi bakışlarından hem de kariyeri boyunca hiç dublör kullanmamasından anlayabiliriz. Jön tanımının vücut bulmuş halidir. Kadir inanır denen gevşekten çok daha delikanlı ve yakışıklıdır. Türkiye de değeri bilinmeyen ustalardan biri bence. Fırsat varken çekebikdiği kadar film çekmeli. Bu temennim bir diğer üstat şener şen içinde geçerli.
bir erkek olarak saygılar baba... düşürüyorsun.