bugün

imamoğlu’na verilen i-na-nıl-maz ayar.

görsel
ortadoğu, avrupa birliği ne alaka anlamadım ama, mansur yavaş konusunda hak verdiğim ayar.
Adam cumhurbaşkanı değil ki? Neymiş ortadoğu da ne yapacakmış. Rte nin elinde yasama, yürütme ve yargı var ne yapabiliyor anlat bakalım yalaka Cüneyt.
iyi mansur un ankarada destan yazıldığı kabul edilmiş bu da bir şey.
cüneyt özdemir ya cahil (sarayın belediyeleri kaybettikten sonra yaptığı ukome "düzenlemesi"ni bilmiyor), ya aptal (biliyor bağlantıyı kuramıyor), ya kötü niyetli (durumu biliyor, chp belediyelerini kötüleyerek saraya yaltaklanma derdinde)

19 şubat 2020'da saray özel kanun çıkarıp ukome'nin yapısını değiştirdi. seçilmiş belediyenin temsilcilerini azınlığa, saray tarafından atanmışları çoğunluğa getirdi. bu hafta imamoğlu'nun kiralık taksi plaka projesi de ukome'de oylandı ve saray tarafından bu atanmış çoğunluk tarafından engellendi.
görsel

bu ne kadar aptalca bir suçlama. saraylı, cahil cühelanın elinden topladığı sınırsıza yakın kanuni gücü kullandı, taksi konusunda kararı verecek ukome'de çoğunluğu eline geçirdi. o çoğunlukla göstere göstere istanbul belediyesinin iş yapmasını sabote ediyor. bunu anlamak bu kadar zor mu?

burdan çıkan sonuçlar:
1/ bu sabotajı yapan, işine gelince millet iradesi diye zırıldayan saraylı.
2/ saraylının derdi, izmir/istanbul/ankara halkının rahatı değil. kendi partisine oy vermediler diye aklınca istanbul halkını bir kez daha "cezalandırıyor".
şimdi bu adamı da aktroll ilan eder yobaz muhalifler. herkes aktroll zaten, muhalefet o kadar iyi gidiyor ki atatürkün izinde hem de.
Utanmasa ekonomiyi imamoğlu na baglayacak kadar edepsiz.
Yuh sana.
cüneyt abimizin kavgada bile söylenilmeyecek sözleri söylemesi durumudur. ben ekremin yerinde olsam şuanda başkanlığı bırakırdım..