bugün

önceleri bu konu üzerinde çok düşünülmemiş fakat nefret etmeye neden olacak durumla karşılaşılınca oluşan durumdur. şahsen, önceleri bu kadar antipati duymuyordum, fakat bi arkadaşlık sitesinde, resmi olan birisiyle tanışıp msn de bıyıklı ve önceki resmiyle hiç alakası olmayan bi resmini gördükten ve adamın bu bıyıklı halini ben beğenmediğimi söylediğim halde, yok bana çok yakışıyor bıyık beni genç gösteriyor demesi sonucunda oluşmuş bir nefret etme nedenidir. resimdeki adamın verdiği poz daha doğrusu fotograf, küçük yüzlü, bi çocuğu andıran bi yüz üzerinde siyah ayhan ışık bıyıklarıydı.. resmin kötü olmasından daha çok adamın bu resmi, bu hali beğenmesi daha kötüydü..

yapmayın böyle salaklıklar sonraki halinizi beğenmeyince, bu resimdeki benim demeniz inandırıcı değil..
kız arkadaşında olması.
(bkz: badem bıyık) her yerde görünce, hepsinden nefret edilebilir..
gülerken yanaklara batması.
ayran içince bıyıklara bulaşması.
kıl bir şey olduğundan olabilir. erkeğe yakışmıyor. kadına zaten... top sakal bırakan kadın gördüm lan ben.
yemek yerken, hele ki cacık vb türü şeyler yerken çok kötü bir görüntü kirliliği oluşur. ama bıyık erkeğin simgesidir. bende bir erkeğim.