bugün

ayrılmak istediğinizde gözleri dolarak beni bırakma deyip, sizi kararınızı sorgulamaya iten ve sonrasında bir şans daha verebilirim galiba derken nişan haberini aldığınız sevgilidir. iyi ki ayrılmışsınızdır, çünkü iki tarafında gerçekten sevmediği anlaşılmıştır.
en iyisini yapmıştır ama sağlıklı bir eylem midir tartışılır.
bunun; 'bırakma' diye ağladıktan iki gün sonra ben 'başkasına aşık oldum' diyen versiyonuna da şahit oldum.
(bkz: seni ölene dek seveceğim)
bırakma beni diyen kızdan korkman gerektiğini bir kez daha kanıtlayan yaşanmış hikaye.
bu bırakma beni diyen kızı dinlemeyip bıraktıysanız anlaşılabilir bir durumdur. büyük ihtimalle aklınca sizden intikam alıyordur. hatun kişilerin kafasının nasıl işlediği bilimin hala çözemediği bir muammadır.

ha intikam değilse bile 2 ay önce sizi sevmediği manasına gelmez. birini unutmak için gereken süre herkeste farklıdır.
+ kızlar sevmez sadece sunulan sevgiye karşılık veren*
edilgen varlıklar olduğu hipotezimin doğruluğunu kanıtlayan olaydir. erkek için büyük geçmiş olsundur.
ve;
+ kıskandirmak için ailesinin görücü usulu bulduğu saf duygular besleyen masum genci görmeden nişan takmıştır. ki exsevgiliden önce evlenip çocuk doğuracaktir. eski sevgiliye beslediği sevgiye doğru orantılı olarak cocuğuna isim belirleyip şeytanla limited şirket kurmuş kızdır..

çıkarilacak ders; çocuğunuzun ismini koyarken kadına fırsat vermeyiniz. *

bakkal mahmut'un durum analizi: karı kısmından korkulur usta!
hepsinin yalan olduğunu bilmemektir.
bırakma dediği erkeğin bıraktığını gösteren durum.
vardır bole bisi.cünki hatunların yüzde 79.8'i için sevgilinin kim olduğundan çok vasıfları önemlidir yani demek istediğim uyan ahmet,mehmet,necati;
sen olmasan da hatun için pek bi sikim farketmicek senin özellikleribe sahip,şansı varsa daha iyisini bulduğu sürece.hani berkant olmamış taylan olmuş olem iste
unutmak içindir.
ya da zorla nişanlanmıştır ki eğer yanında dursaydınız, destek olsaydınız, arkanıza alıp benimdir deseydiniz pedere, sizin olacakmış..
ayrılığın verdiği çok büyük acı ve şok yüzünden boşlukta olan, ne yapacağını bilmeyen kızdır. mantıksızdır verdiği karar fakat mutlu olma olasılığı her olayda olduğu gibi yüzde ellidir.
komik kız olmak istiyordur.
- bak şaka yaptım sana.
+ ee bi düğün davetiyesi yollarsın artık.
orospulukta çığır açan türk kızlarından sadece biridir. bir değişik versiyonu ise sakso çekip anal yaptığı şerefsizi evleneceği kocasıyla bu çok iyi yakın bir arkadaşım şeklinde tanıştırmasıdır.
size inat yapmıştır. sevdiğinden değil.

allah her şeyin hayırlısını versin.