bugün

Sözlükte yaşanan atışma anında ortamı yumuşatmak için k.çımdan uydurduğum benzetme cümlesi.

(bkz: devrimcilerin cocuklarina verdigi isimler)
(bkz: ulkuculerin cocuklarina verdikleri isimler)
(bkz: kıçtan uydurma laflar)
dogruya dogru. feministleri ve çirkin olanları ayırırsak zaten geriye 10-15 tane bişey kalıyor. paylaşın paylaşabilirseniz. ben çoktan girdim olaya. girmemiş olan varsa bir çaldırsın sokarım sizi. alşfghag..

yani bir dur diyin arkadaşım. yeter.

söz milletin.
bir abazan repliği.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
ya valla çok şekersiniz. canım sıkkın olsada bu başlıklar beni kendime getiriyor. gülme krizine girdim......... eee şimdi bu kızları bulunca ne oluyo? yani sanal alemde en fazla egonu tatmin edersin. günlük hayata giden ilişkilerde sanırım burdan geçmez. kız dolu diyor arkadaş..... ağzına sağlık.
(bkz: sözlük kızlarındaki aysel gürel potansiyeli)
ne sağı kaldı bu işin ne solu hepimize girdi rte nin kolu.
sözlüğün ne olduğunu anlayamamış, aklı uçkurunda gezen yazarımsı söylemi.
günlük konuşması 250 kelime ile sınırlı olan kişinin sözlüğe yazar olması, yazamaması, aklının muhtelif yerlere kaçması ve başlık açması ile sonuçlanmış cümle.
(bkz: sözlük köşelerinde memleket kurtarmak)
(bkz: boş işler müdürlüğü)
sözlüğe boşalmak
hiç bir güzel kız, dışarıda gezip tozmak var iken gelip de sözlükte zaman geçirip kafa patlatmaz, binaenaleyh sözlük karı kız dolu değildir. her şeye rağmen sarkıntılık etmekle klavye tuşları aşınmaz. yine de bişey olmazsa şapkanızı alır gidersiniz. kimse size abazanlar bayan yazarlara asılıyor dedirtemez. dün dündür bugün bugündür.
siyaset yapıp birbirine giren erkek yazarlara yeni hedef gösterme maksatı taşıyan cümledir. *
yalan olandır.
dolu da bize mi dolu.
her sikim hıyar diyene tuzla koşmuyorlar haberiniz olsun.

çok mutsuzum sözlük çok.
sözlükten kız ayarlayıp ekranı mı sikecen?
Yoksa aynı şehirde olan kızları tespit edip, arasından güzel olanları ayıklayıp ardından sevgili olmak derdi yerine, çık biraz dışarı rahat rahat bul hatununu.
Red edilme ihtimali göz ardı edilmiştir. Onu işin içine sokarsak dert daha da büyüyor.
gokten amcik yağsa bana yarak düşer diyeceğim önerme midir onu da bilmiyorum.
kızlar sağla ve solla uğraşan erkeklerden hoşlanıyorsa boşuna yapılmış bir uyarıdır.