bugün

kasiyer kız ismi.
o kadar isim içinden neden hep büşra diye sordurandır.
birçoğunun kardeşinin ismi kübra'dır.
müjdeli haber.
şu büşra kimse çıksın da bir kız kavgası görelim.
Bu isme sahip kızlar güzel ve cimri oluyor.
şimdiye kadar çirkinine denk gelmedigim şirin şeylerin ismi.
Olmamış gibi.
lisedeyken en yakın arkadaşımdı. lisede her kübranın bir büşra kankası vardı zaten yoksa mezun olamıyordun öyle birşey işte.
Büşra diye yazılır böşra diye okunur.
sevemediğim itici isimdir.
Kübra diye kankaları vardır. Nerden mi biliyorum ?
Büşra diye sevgilim vardı. Çok iyi oş bir kızdı. Aldatmıştım affetmişti beni. Sonra bida aldattım ayrıldık. Burayı okuyorsan çok pişmanım büşra. Affet beni..
Balık etli olurlar.

Sıfır beden bir büşraya, pek rastlayamazsınız. Geçmişinde bir dönem balık etli olmuştur en azından.

Hiçbir mehmetin komplike olmaması, hiçbir rüzgarın silik bir tip olmaması, her mervenin derinlerde bir hafifliğinin olması, her tufanın az da olsa bir barzoluğuna rastlamanız gibi her büşra da başık etlidir aekadaşlar.

isimler gerçekten insanjn kaderi oluyor. Bütün gece, verdiğim bu bilgiyi düşünücem. Sonra 31 çekip bir sigara yakıcam.

Seviyorum bu lanet hayatı. Uçlarda yaşamak, derinlemesine düşünmek, benim için bir yaşam tarzı amına koyim. Amına koyim derken lafın gelişi.
gri alt eşofman giyerler.
Böyle bir film vardı. Tesettürlü Büşra kulağı küpeli bi adama aşık oluyodu sonra onun için başını açıyordu. Farklı dünyaların insanlarını anlatan öyle saçma bir filmdi.
Hiç sevemedim Büşraları. Gözümüzü seveyim artık koymayın Büşra diye isim çünkü olmuyorlar.
alımlı kızlar.
Anlamı hediye-armağan demekti sanırım.

Canım dostumun ismi.
Güzel bir kadın ismi.
(bkz: Kadın)
hayatımı adadığım kızın adıdır. gözlerine bakınca her şeyi başarabileceğim hissini bana veren, aşılamayacak bir şeyin olmadığını yine gözlerinin parlamasında gördüğüm en güzel gözlere sahip kızın ismidir.

Bu arada 23 Nisanda evlenme teklifi ettiğim, bana hayatımın en güzel "evet"ini cevap olarak veren isimdir ayrıca, onu mutlu etmek için her şeyi yapmak gibi bir amacım var artık sözlük. bu bana hem büyük bir sorumluluk hissi veriyor hem de yaşamak için bir sebep. umarım başarabilirim sözlük. iyi geceler.
düzgün durmazsa başına kötü şeyler gelebilir.*
ilkokuldaki hariç tanıdığım tüm Büşralar yolluydu.
Arapça kökenli bir kız ismidir. "Müjde,güzel sevindirici haber" anlamına gelir.
garip bir isimdir. bacaklarını herkese açanları da mevcut, neredeyse suratını bile göstermeyeni de... çok arada kalmış bir isim.
güncel Önemli Başlıklar