bugün

olmayacak şeydir.

valla ciddi ciddi imparatorluk kurdurdunuz ya kekolara helal size. sen önce daha o aşiret yapısından kurtulda çadır mı kuruyosun ne kuruyosan kur.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
hep daha fazlasını isteyen insanlara Türkiye'de yaşamaya izin vermek yeter artar.
age of empires'te bile kuramazsınız bu imparatorluğu. neden? çünkü age of empires'te kürtler yok. ırkları alıyorlar çünkü oraya güruhları değil. *
Gidip dağ taşla birlik olursak daha güçlü oluruz sanırım.
En azından taşın arkasına falan saklanırsın, sana ihanet edip kaçmaz.
Birbirine düşman iki ırkın birleşmesidir.
birbirine düşman olmayan iki ırkın birleşmesidir.

ismi bu olmaz ama ırak kürdistanı'nın bu ülkeye bağlanması ve ülkede idari sistem değişikliğine gidilmesi en büyük hayalim.
he he gülüm he.
mümkün değildir, kürtlerde bu aşağılık kompleksi olduktan sonra...

zaten aşağılıklar gerçi ama...

not: yediği kaba sıçmayan kürtleri tenzih ederim.
Türkiye cumhuriyeti bir bütündür . Çok ulusludur kürdü türkü ermenisi cerkezi hrstiyanı yaşamstr halada yaşamaktadır. Hiç kimsenin gücü türkiye'yi parçalayamaz.
başımızdaki insanlar düzelmedikçe malesef olmaycaktır.
imparator bize bakmiğğ.
bunu kuracak adamın kurduracak adama ne borcu olabilir onu merak ediyorum.
Turk-rus imparatorlugundan bile daha hayeldir.

More ne yedigi, ne ictigi, ne caldigi, ne oynadigi benzer. Hic degilse ukrayna restoranina gittigimde bir pancar corbasi icebiliyorum, gurcu calgici bir seyler caliyor dinleyebiliyorum, bulgar bir dans ediyor kendiminkine benzetebiliyorum.
Şakası bile kötüdür. Kürtler ve Türkler tarihin hiç bir döneminde kardeşçe yaşayamamış iki unsurdur ki beraber bir devlet kursunlar. Saçmalamayın aq.
Güldüren, saçma bir hayaldir...

Bu beyin yoksunu çirkin xexolar, yine türk'ün devlet kurma yeteneğiyle, türk'ün sırtından geçinme peşindeler.. Kırdolar kim ki lan onlarla imparatorluk kuracakmışız?? Hâlâ aşiretlerle yönetilen bir halkla, türklere bunu yakıştırmak.. Kürtçüler yine hayallerde.. Gerçi onlar hep hayallerde..

Ayrılıkçı türkler olarak batı Anadolu türk cumhuriyetini kuracağız. O cumhuriyette kırdolara ve diğer ortad*ğu halklarına asla yer olmayacak.. Sadece büyük çoğunluğu türk nüfusundan oluşan bir türk devleti kurulacak. Yani 17. Devletimiz olacak..

Sırtımızdaki parazit öşexçiler atıldıktan sonra o batı anadolu türk cumhuriyeti, adeta avrupa ülkesi olma yolunda ilerleyecek. O kadar.. Kırdolarla asla ve asla bir geleceğimiz olmayacak. Yavuz'un sırtımıza bıraktığı bu sorunu, gelecekte kökünden kazıyacağız.. Kırdolar da bu sona kendilerini hazırlasalar, çok iyi olur açıkçası.
güncel Önemli Başlıklar