bugün

genellikle ülkücü ve bir kısım ulusalcı güruhun dilinden düşmeyen söylem.

+bozkurt gardaşlarım! tayyip, "ben büyük ortadoğu projesi'nin eş başkanıyım" dedi.

-reis, büyük ortadoğu projesi ne reis, bu arada kürtler defolsun gitsin bu ülkeden, türk milleti üstün millettir. tüm milletlerden üstündür, allah bizi bu dünyaya islamı yüceltmek için özel gönderdi değil mi reis?

+büyük ortadoğu projesi türkiye'yi bölmektir gardaşım. sen bu kadarını bil yeter. diğer söylediklerin doğru. kuran'da yazar hepsi. türkler üstündür, en güçlüdür, herkesi öldürmeye gücümüz yeter.

-peki reis, tayyip böyle bölücü bir projenin başkanı olduğunu neden açıkladı? manyak mı bu adam?

+sen orasını karıştırma, orasını ben de bilmiyorum, büyük reis biliyor.

-büyük reis nerde?

+aşşağı mahalleden bir gardaşımızın sevgilisine laf atmışlar, kavgaya gitti.

(bkz: bop bop bop bopta bop bop)
bu yazıyı esefle kınamakta ve hiçbir grubun dalga geçilmesinin herşeyden önce kendisine bir saghısızlık oldugunu karşı tarafa hakaret etme hakkı verdiğini hatırlatırım. yazıdaki eksiklikleri söyle sıralayım:

1) ülkücüler islamı yüceltmeyi misyon edinmiştir. fakat bunun kuranda yazıp üstün bir ırk oldugunu idda etmezler. (islamiyeti yüceltmeyi misyon edinmiş bir oluşum ona tezat olusturcak ırkçılıgı yapmaz)

2) birde neden sorusuna verilen bilmiyorum cevabı sebebini bilmediği seye inanmaz kimse sen bile arkadasım.

daha sıralayabilecegim bir sürü yazdıgın yanlış var ama bu kadarı kafi yazının haksızlığı konusunda düsündürmeye. ben söylim bopa neden karşıyız boptaki haritaya bakarsan eger su sıralar neden güneydogudaki pkk ve işşizlik sorununa kürt meselesi diyip oradaki kürt türk kavramının neden ayrıstırıldıgını görürsün. tayip erdogan neden mi acıkladı onuda sölim sana ne yazıkki bizim millet biraz unutkandır; oradaki acıklama ile ben burada söz sahibiyim demiş. fakat haritalar ortaya cıkınca ben böyle birsey demedim diye acıklama yapmıstır ama acılan davada dediği kanıtlanmıştır; ama bizim milletimiz fazla arastırmayıda sevmez ne yazıkki normal olarak olayın 2. kısım bu yüzden unutulmuştur. site yöneticilerinden ricam bunun gibi hakaret içeren yazıları kaldırmalrıdır. kime yazılırsa yazılsın saygısızlıga ve hakarete karsı olmalıyız.
apo ile de eşbaşkanlıkla devam edendir.
http://www.youtube.com/watch?v=LZMdzYtOos8 ulusal kanal imzalı eşbaşkan belgeseli herşeyi açıklıyor. ayrıca:
http://www.youtube.com/watch?v=tZRsC6UWWDk
bu projenin en önemli ayağı olan kuzey ırak'ta kürdistan kurulmasına karşı olduğunu iddia eden eşbaşkandır.