bugün

hiç biri bir lorna morgan değildir..
Herşeyin çoğu zarar felsefesiyle yürürsek pekte güzel gelmez. Tabi birde fazla mal göz çıkarmaz felsefesi var.
bir iri göğüslü hatunlar değildir.
(bkz: azı karar çoğu zarar)
max 30 yaşına kadar gideri olan kadınlardır. sonra sarkmış birer babanne olacaklar.
he biraz parası olanının 40'a kadar da gideri olabilir, dikleştirir falan, ona bir şey diyemem.
işte onlar hep hayata daha güvenli bakmamızı sağlar (bkz: airbag)
beyaz ve dik ise bal döküp yalanır, emilir. aynı zamanda minyon ve dolgun kalçalı ise bütün vücudu en ince ayrıntısına kadar yalanması farzdır.
christina hendricks bu kesimin en güzide temsilcisidir. kedi canlı bi arkadaş. evet.
hayatta kalma ve nesli devam ettirme temel içgüsüyle erkekleri kendilerine çeken kadınlardır, iri göğüs çocuk için hayati önemde olan bol süt demektir erkek beyni için...
genler estetik nedir bilmezler,herşey işleviyle değerlendirilir hayatta kalmak ve üremek için *
iri memeli kadınları arzulayan erkek doğal olarak kendisi de aynı kadın tarafından seçilebilmek için kadın için uygun aday olmak zorundadır, kadının ve doğacak çocuğun sağlığını korumak ve güvence altına almak için.
insanlar elbette ki bilinçli seçimleriyle bu içgüdüleri aşabilir ama karşısındaki iri memelere hipnotize olmuş gibi bakan bir erkek, kadının da onun kasları, endamı ve cüzdanıyla ilgilendiğini farkettiği zaman sızlanıp "ama bu orospu" diye salya sümük ağlamamalıdır. bu haliyle erkek ahlaklı biri olmaktan ziyade kadının gözünde daha da zavallı olmaktan öteye geçemeyecektir...
vıccık vıccık terler seks yaparken. cidden itici olur.
edit: yaşasın küçük ama diri memeli hatun.
(bkz: göğüs ve meme arasındaki farklar)
insanın emesi geliyor..
genellikle sırt ağrısı çekerler. her şeyin fazlası zarar.
pipisi büyük erkekler kadar normal bir durum.
Sarkmaya en çok meyilli göğüslere sahip kadınlar.
memelerinden dolayı sırtı öne doğru çekilir gibi hissederler.
korktuğum kadınlardır.
bana hep küçükken annemin beni hamama götürdüğünde emanet ettiği çıplak koca göğüslü teyzeleri hatırlatır.
uslu durmazsam beni boğucaklarını düşünürdüm hep.
ileride sarkmaması için elinden geleni yapan ve kendine bakan bir kadına aitse son derece güzel kadınlardır.
sırtları çok ağrır.
belleri inceyse bir sıkıntı yoktur.
Büyüklük biraz tartışılır bir ölçüdür dediğim durumdur.

Neticede bazısına 85 bile büyük gelir, bazısına 100 yetmez.

Ne küçüğü makbul ne de çok büyüğü, ortalama iyidir adamım. Neticede kadınsı hatların büyük bir noktasını içerir, kadını erkekten ayırt eden yegane noktadır.
Favorimdir,
Kadın dediğin şeyin tutma yerleri iri olmalı ele avuca gelmeli, meme yoksa bende yokum, (tutcak kadar olmayanları memeden saymıyorum).
meme buldukta büyüğü kaldı efenim geçiniz bunları.
genelde kötü sevişirler. göğüsleri küçük hanımlar yatak da daha iyiler.
Meme başının büyüklüğü ve konumu ile değişkenlik gösterecek güzelliğe sahiptir.
çok tatlılar.
güncel Önemli Başlıklar