bugün

tamamen yalan bir önermedir. yıllarca, sırf bir dost bulmak için mahallemizde kafasını kırmadığım adam kalmadı. sırf bir dost bulabilmek adınaydı tüm hırçınlığım. olmadı.
şimdilerde ise yalnız ve bi çare yaşıyorum. bir gün öleceğim. cesedimi evimdeki kediler yiyecek. işte o zaman bir b.ka yarayacak, yaşarken bir b.ka yaramayan bu bedenim.

not. en kısa zamanda bu yalnızlığı gidermek için evi hayvanat bahçesine dönüştüreceğim.
külliyen yalan önermedir. doğrusu (bkz: büyük aşklar kavgayla başlar)dır çünkü. *
sonuna kadar katıldığım başlık. sen git okulda bölüm başkanıyla kavga et gerisini sen düşün.
Ben de bu konuda istisnasların varlığına inanıyorum.

Dostluk çok farklı şekillerde başlayabilir bana göre.bir bakış, bir koku, bir dokunuş,bir küfür,bir kavga, bir oje rengi, bir gülüseme, bir ağlayış...

ve bir başlandıç vardır bunların içinde saymadığımız ; HAYAT.

Hayat ile dostluk sürekli kavgayla başlar ve sürekli kavgayla biter.Hatta ilk kavgasında ağlatır seni; Karşına çıkardığı bir hekim,bir hemşire, bir ebe yada heycanlı bir komşu senden daha güçlüdür mesela.Tek eliyle ters çevirir seni, patlatır tokatı narin tenine.

Ve böyle sürer gider, kısır döngü.Güçlenirsen büyürsün.Hayatla kavga edemeyecek kadar güçsüz kalırsan eğer karanlığa gömülürsün.

Sevgi en büyük güç kaynağıdır.

http://www.kosankarga.com...w&id=41&Itemid=41

edit:yorumum eksi oy almaya başladı.keyif verici.
aynı zamanda kavgayla biter bu dostluklar.
bir olasılıktır.
(bkz: gardırop fuat)
(bkz: sakar şakir)
(bkz: bir nesil bu yalanla büyüdü)
(bkz: bir nesil bu yalanlarla büyüdü)
%80-90 oranında doğru olan önermedir efendim.netice itibarı ile olasılıktır.