bugün

mevsimin bahar olmasıyla ilişkilendirilebilecek durum.
son 24 saattir gözlemlediğim durumdur. içinde özlemek geçen çok sayıda başlık, hastası olunan sözler, unutulmayan sözler gibi muhtelif başlıklarda yazılanlar, bu tespiti yapmamda etkili olmuştur.
acı yazdırır insana çünkü.
ne lan bu? bütün yazarlar toplanmış herkes aşık ve herkes aşık olduğu kişiye kavuşamıyor durumda..

itiraflarda "bugün yine ona sarılamadım sözlük, bugün onun kokusunda benliğimi bulamadım.. :( böhü" gibi laflar.. iyi geceler diyen birim yok, aşık olduğum şimdi kim bilir kime iyi geceler diyor sözlük, ağlıyorum.. gibi laflar falan.. ne lan bu? gidin başka yere dökün içinizi..

elbette sizinde sözlükte yazma, içinizi dökme hakkınız var ama bokunu çıkarmayın be canım.. herkes bir itiraf, acı çekme peşinde nedir bu.. yazıktır lan gerçekten böyle bir şey varsa.. bu kadar aciz ve ezik misiniz canlarım benim.. hep bir ağlayış hep bir feryat figan.. tövbe estağfirullah..

saçma sapan bir durumdur ve bugün gerçekten canımı sıkmıştır.. 10 başlıktan 5i aşk acısı çekenlerin başlığı.. tamam ben gerzeğim başlık açacak hayal gücü ve yetenek yok ama sizde de yokken bu yetenekler, açmayın.. yazmayın lan gidin odanızda ağlayın, yada ezik olmayın bu duyguları saçma sapan bir yere dökmek yerine gidin itiraf edin.. buraya değil ama..

(bkz: yeter lan)
(bkz: mutlu bana bir şeyler oluyor mutlu)
(bkz: öğğrrörğrğrrröööğğ)
görsel
Yazarlığımı sorgulamama neden olan önerme. Lan!? Yoksa!...
sadomazoşist uludağ yazarları başlıkları.
insan bir şey yaşamadan yazamaz denebilir.
yaşanmış acılar yazdırıyor, yazmak unutmayı kolaylaştırıyor.bundan sebep yazıyoruz.
yazarların enayiliğindendir. o da am o da am arkadaş ne diye bu kadar büyütüyorsunuz.
mesele am olsa yüz dolarlık bir icraat için kimse bu kadar acı çekmez.
derdi am olupta acı çeken olursa yüz dolar verebilirim.
(bkz: mesela yani)