bugün

iki yıl sonra bu yaptıklarından pişman olacak ergen özge'dir.
bi de izleyen ve video'ya çekenler var.nereye gidiyo bu gençlik...
Geleceğin bim kasiyeri yorumu gerçekten uygun.
Bunu sikeceksin diycem ama zevk alır bu kaşar!

Gerzek ... Suratına sıçtığımın ergen varoş Karısı... Bunları gebertene kadar döveceksin yaa..

Kaltak, amcık...
bi daha izledim burdaki küfürleri fazlasıyla hakediyo kendisi..
ders almak lazım denir.
Duvardan duvara çarpılası , ibret olsun diye milletin ortasında işkence çektirilesi , kendini bu davranışlarla güçlü görüp havalı sanan malın teki...
gerçek bir türk kızıdır.
lakin bu kin, nefret ve gücünü çük peşinde koşan kaşarlar gibi değil k*rtler üzerinde kullanmalıdır.
nasıl bir toplum nasıl bir ülke olduk biz. işin siyasetini sosyolojisini geçtim de arkadaş, artık bu toplumun içinde yaşamak ziyadesiyle mide ve cesaret isteyen bir fiil olmuş. üniversite öğrencisi tecavüze uğrayıp yakılır, trafikte bir küçük selektör yapan bıçaklanır, sokakta kartopu oynuyorsan vay haline, ergenlik çağındaki kızları da sokak ortasında kavga eder. gerçi kavga yanlış bir kelime, karşılık vermemiş birisi.

hepsini geçtim de kardeşim, içimi en çok parçalayan şey bu insanlık dışı olayların kameraya çekilmesi. bu nasıl bir vicdanın tezahürüdür? hele ki çocuk aklından böylesi aşağılayıcı bir şeyi kaydetmek nasıl çıkabilir? hele de bir kız çocuğundan. ya ben hala hatırlıyorum küçükken bana sataşan bir çocuğu altıma almıştım da vuramamıştım annesi üzülür, arkadaşları alay eder diye. bu devrin yaşlıları sanırım saygı gören son yaşlılar olacaklar. sanmıyorum burada yazanlar ihtiyarlıklarında otobüslerde kendilerine yer veren gençlerle karşılaşsınlar. bunlar bastonumuzu götümüze sokarlar. bu toplumda yaşlanmaktan korkuyorum.
Yarın bi gün bim'de işe giremezse uyuşturucu ve fuhuş batağına düşer, aids ebola falan kapar, sonra da bütün vurdurdukları hastanelik olan özge olur.

Umarım bim'de iş bulabilir.
https://www.59saniye.com/...ari-hastanelik-olan-ozge/

Feriştahını sikerim diyen özge'dir.

Böyle bi hatun istiyom bende tam kafa dengi.