bugün

kadıköyde olursa geleceğim zirvedir.
büyük bir avm ye akın akın dağılacağımız zirve, ardından da herkes aldıklarını gösterip aa nerden buldun yeaa bunu diye iç geçirilecektir lakin aynısını almak racona ters olduğundan içimize geçtiğiyle kalacaktır.
bunu iyi düşünmüşsünüz işte dedirten zirvedir. Türk kızlarının alışveriş beceriksizliği, mangoda saatlerce takıldılar bir şey almadılar vs başlıklarını türk erkeklerine açtırtacak zirvedir. Ağızlardan akan suların şıp şıp sesini duyuyorum sanki.
muhtemel kıskançlık ve yarışla geçecek zirvedir.

(bkz: önce ben aldım ama)
BEKLEYiN DE AYIN 28iNDE MAViDEN KAZANDIĞIM 25 LiRAM KARTUŞUMA EKLENECEK 1 ADET TiŞÖRT ALABiLEYiM BEN DE.
uludağ sözlük ağda zirvesi olarak adı değiştirilmesi gereken zirvedir. kızlar toplar gidiyormuş. yine kıllarımızla başbaşa kaldık beyler.

bana da hediye alın la iki alana bir bedavaymış.
(bkz: yalancıyı)
(bkz: adres ver gelelim)

ahahaha.
dildolar havada uçuşacak gibi gözüküyor.
sözlüğün isteyen tüm bayanlarının katılacağı eğlenceli bir zirve olacaktır.erkeklerin yer ve zamandan haberi olmayacak zirve sona erdiğinde öğreneceklerdir.
(bkz: #15542247)

lazım olur diye söylüyorum.
çok faydalı bir zirvedir.

zirveye katılacak kişilerin isimleri listededir:

ahmet yılmaz.
murat boğa.
osman gündoğdu.
cengiz domates.
rıza çelik.
hamdi düğmeci.
zeynel adamoğlu.
muharrem çay.

liste uzamaya devam edecektir.
Sadece uludağ erkeklerinin geleceği zirvedir. Zira kızlar kendi aralarında, başka bir buluşma yeri planlamışlardır.
Amaç sazan avıdır.
Her gün bayanlara bok atan entryler giren, sonra da sazan avı yazan erkek yazarlara kapaktır. *
bir errrkek olarak hatunları sevdiğim için gideceğim zirvedir.*
bir bağğyan olarak alışverişten nefret ettiğim için gitmeyeceğim zirvedir.
alışverişin masraflarını sözlüğün karşılaması durumunda, sözlüğe haciz gelmesiyle noktalanacak zirvedir.*
ha bak işte orayı biraz zor gelir yıkarlar zirvesi olur bu.*
hayatın saçmalıklarındandır öyle bir zirve yapılsada bitmez zaten .
ayın 7sinde düzenlenmesi gereken zirvedir.
tatil alışverişi öncesi olmasını temenni ettiğim zirvedir.
bizde gelelim bizde.
ses çıkarmam
saatlerce beklerim
eşyaları taşırım
eşek değilsiniz ya banada bakarız birşeyler . *
seksi olanların beşiktaş bölgesine arta kalan arkadaşların bakırköy civarına gitmesini gönülden desteklediğim buluşma yeri ve saatinin bana verilmesini inatla beklediğim zirve.

not : seksi kız profili içerisine 1,70 boyunun altındakiler alınmayacaktır.
orayı yıkarlar mı?

ya bırakın allasen. oradan kaçarlar.

bence kızların verdiği en iyi kararlardan birisidir. toplanıp kız kıza gidin alışverişe.

fırsat bu fırsat pes çevirek mi la? küfürlü...
35 kişi aynı anda alışveriş yapmak zor olacağından bir yerde oturup dedikodu yapma zirvesine dönüşecek olan zirvedir. eğer olursa katılmaktan zevk duyacağım o ayrı. *
ben de bu indirim ve hediye çeklerini ne yapacağımı düşünüyordum, küçük bir sorun bayan zirvesi.*~